Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti felmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti felmondanátok a mnukahelyeteken a férjetek új munkája miatt az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon jó a szakmájában, szépen lépeget előre.

Én is dolgozok, nagyon szeretem a munkámat, de nem valószínű, hogy nagy karriert fogok befutni.


Két gyerekünk van.

A férjem most kapott egy jó lehetőséget, viszont az első 3-6 hónapban nagyon sokat kellene dolgoznia és később is elő fog fordulni, hogy túlórázni kell.

emiatt felvetette, hogy én mondjak fel a munkahelyemen. Nem volt sértő, lekezelő, semmi ilyesmi. De az biztos, hogy ha én nem mondok fel, nem tudja elvállalni az új munkát, mert egész egyszerűen nem tudjuk megoldani a gyerekek reggeli-délutáni "fuvarját".


2015. jan. 11. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Amennyiben el tud és el is akar tartani, akkor igen.
2015. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább bébiszitterre bíznám a fuvar dolgot, ha csak ennyi.
2015. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Alapvetően igen, felmondanák. De komolyan átgondolnám, mennyire lesz tartós ez az állapot, mert nagyon könnyen ki lehet égni, ha az ember éjjel-nappal dolgozik.
2015. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha elvállalná a munkát, igen, de nem ajánlanám, hogy elvállalja, mert a gyerekeknek nem csak azért van szükségük rá, hogy fuvarozza őket, máskor is kéne, hogy legyen velük, na meg persze veled is. Ha viszont sokszor túlórázik, akkor sem lesz veletek, amikor otthon lesz, akkor meg fáradt lesz. Én átgondolnám még a helyetekben/helyében. Nem minden az, hogy milyen beosztásban van, mennyit keres.
2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A rendszeres, megterhelő munka csak az első időszakban lesz. Később csak amiatt kell majd túlórázni, mert külföldiek a megbízók és őket az ő munkaidejükben kell tájékoztatni.

Több ismerőse, barátja is a cégnél dolgozik, nagyon szeretik.

2015. jan. 11. 18:09
 6/16 A kérdező kommentje:
A bébiszittert azért nem szeretnénk, mert a nagyobb gyerek elsős, vele minden nap le kell ülni tanulni. Ezt nem bíznám idegenre.
2015. jan. 11. 18:15
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mondanék fel.
2015. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem bíznád idegenre? Ha nem megfelelően tanul vele, max. 1 hét után úgyis látnád. Én megpróbálnám bébiszitterrel, úgy, hogy hétvégén azért megkérdezném a gyereket, hogy mit tanultak és mennyit, plusz ellenőrizném megírta-e a háziját.
2015. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Fizetés nélküli szabadság nem opció?
2015. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez a helyzet csak átmeneti, tehát nem végleges otthon maradást jelenteni, az átmeneti időben eltartana, a továbbiakban pedig (ha már rendeződtek a dolgok a munkahelyen) támogatná, hogy visszamenj dolgozni, akkor én otthon maradnék.

De mielőtt felmondanál, vázold a helyzetet a főnöködnek, hátha fizetés nélküli szabadsággal is átvészelheted ezt az időszakot.


Hasonló helyzetben nálunk besegített a nagyi. Én mégis felmondtam, mert elegem lett abból, hogy mindketten este esünk haza és lassan már a nagyszülők nevelik a gyereket.

2015. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!