Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok a helyemben?

Felmondanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Pályakezdő, diplomás közalkalmazott vagyok. Sokat kell túlórázni, amit nem fizetnek meg, túl sok nő között kell dolgozni (unalmas a sok hülye pletyka). Kapok kb. bruttó 129 ezer forintot. A feladatok sem tetszenek. 2 hónapja dolgozom, még van 1 hónap a próbaidőből. Több helyre is hívtak mostanában interjúra, de nem tudtam elmenni, mert dolgozom... Nem tudom, mit tegyek.

2014. szept. 14. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondj fel
2014. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívogatnak interjúkra akkor mondj fel.
2014. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabit, nemj el interjúkra, ha úgy néz ki felvesznek csak akkor mondj fel.
2014. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vehetek ki szabit, próbaidő alatt nem lehet.:/ Azt meg nem akarom, hogy ne legyen munkám. Egy biztos, többet nem fogok jelentkezni közalkalmazotti melóra.
2014. szept. 14. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
hát 129 bruttó... az mennyi is ? talán eléri a 80at ? megmondom neked, én gazdasági diplomával 220 volt a kezdő fizetésem bruttóban, aztán másfél éves tapasztalattal felugrott 350re. a 129 kevés, annyiért most a kisujjam se nagyon mozdítanám.
2014. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nettóban 85 ezer.:( Ugyebár nincs gyerekem, meg nem vagyok beteg sem, így nem jár mellé semmi. Ráadásul még a 10 ezer forintos bkv bérletet sem térítik meg. Még szerencse, hogy van egy kis félretett pénzem, amit még korábban gyűjtögettem össze (70 ezer), de előbb-utóbb szerintem felélem azt is, ha így folytatom, és maradok ennél a munkánál...:/
2014. szept. 14. 20:44
 7/7 anonim válasza:
Ha ez a helyzet mindenképpen érdemes máshol próbálkoznod.
2014. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!