Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan választottátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan választottátok ki, milyen szempontok alapján, hogy hol telepedjetek le Mao-on belül?

Figyelt kérdés

Hamarosan lakásvásárlás elé nézünk,de még egyelőre csak nézegetjük,hogy hova lenne érdemes költözni.

Anyósom már pedzegeti,hogy költözzünk a községükbe.

Ők Komárom-Esztergom megyében laknak. Sajnos a munkalehetőség is kevés,mert Esztergom és Dorog is anyagilag rossz helyzetben van,tele adóssággal.

Mi még nagyon fiatalok vagyunk,szeretnénk élni és ott a környéken semmit nem lehet csinálni, Esztergom is ki van halva,semmi élet még hétvégén sem. Egyébként most Budapesten lakunk albérletben és itt is dolgozunk is. Mindenképpen Pesten dolgoznánk továbbra is.

Ott olcsóak a házak,de amint írtam munkát alig talál az ember. Ráadásul a szüleim Pesten laknak,akkor meg tőlük lennénk távol,szóval valami köztes megoldást szeretnénk.


Ti hogy döntöttetek anno?


Tudom rengeteg szempontot kell számításba venni. Vidékben is gondolkozunk, igazság szerint Göd is felmerült.


2015. jan. 12. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó hát én se tudok németül, de anyagi és munka részt nézve szerintem az a rész is élhető! :)
2015. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég sokan élnek 100-200 vagy akár több kilométerre a szüleiktől, dehát ilyen az élet. Sajnos nem mindig lehet megoldani, hogy az egész család egy városban találja meg a boldogságát. Ne ez legyen a fő szempont. Felnőttként, a párunkkal már egy különálló kis család vagyunk, így is kell gondolkodni. Inkább legyen Pesten jól fizető állásotok, és utazzatok néha kicsit a szülőkhöz, minthogy egy olyan helyen éljetek, ahol nem tudtok elhelyezkedni, sem szórakozni.
2015. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az egyetlen szempont, hogy soha sem költöznék el Budapestről. Itt van minden, imádtam itt felnőni, nincs bajom a tömegközlekedéssel, munkám, albérletem van. Nem mennék vidékre (ha külföldre költöznék, akkor is csak nagyvárosba)
2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha van autótok, vagy nem bánjátok a több utazgatást, viszont kicsit nyugira is vágytok, esetleg családalapításban is gondolkodtok, akkor én Budapest agglomerációban gondolkodnék pl. Telki.
2015. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretem Budapestet, de mi is szeretnenk majd a kozeleben maradni. Mekkora ingazas fer bele nektek? Erdemes utananezni annak is, hogy mekkora reggelente az adott szakaszon a dugo, ill. mennyi ido alatt lehet beerni vonattal. Nekunk tetszik a Velencei-to kornyeke, de minden, ami szamunkra erdekes a XI. kerulet kornyeken van, oda pedig gyorsan be lehet jutni.


Merre dolgoztok? Ha Budapest masik vegen (pl. 3., vagy 13. keruletben), akkor jo lehet Vac is, vagy Pilisjaszfalu kornyeke, bar onnan bejutni a dugo miatt neha nehezkes. En mondjuk nem koltoznek nagyon messze a munkahelytol, maceras lesz, ha mar gyerek is lesz.

2015. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Tatabányán élünk, és azt kell mondjam, ebben a megyében semmi nincs. Egy haláltelep. Ha vidékben gondolkoztok, Győr környékét lenne érdemes megcéloznotok, közel is van mindenhez, élet is van, munka is van, bár tény, hogy a lakásárak magasabbak, de szerintem ennyit megér. Párom ott dolgozik, ha végzek a sulival, mi is oda akarunk költözni.
2015. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!