Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rá megoldás, hogy változzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá megoldás, hogy változzon: A nejem állandóan fáradt, lobbanékony velem és a gyerekkel is meg úgy általában? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés
Pár éve vagyunk házasok, előtte is nehezen oldódott, könnyen megsértődött, de mióta van családunk és dolgozik azóta alig lehet hozzá szólni, mert mindjárt lobban,aztán nagyon nehezen nyugszik le. A humorra nem vevő, ha a gyereknek már ismételni kell valamit, teljesen kész van, minden idegesíti. Nem azt a választ várom, hogy váljak el, vigyem orvoshoz, hanem olyat, ami otthon is megoldható. Normális, emberi megoldásra várok tippet, ötletet! Szeretném, ha Ő is olyan barátságos, türelmesebb és jobban ki mutatná a szeretetét felénk!!!!

2015. jan. 14. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A cukra rendben van?Biztos hülyeségnek tűnik,de én is ilyen voltam.Amióta kiderült,hogy gond van a cukrommal,szedem a gyógyszert és odafigyelek a kajára,azóta sokat javult a helyzet.
2015. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Rendben volt minden legutóbb!!
2015. jan. 14. 21:56
 13/20 anonim ***** válasza:
szia fogamzásgátlót nem szed esetleg? Attól is szoktak a nők ilyen viselkedést produkálni... :)
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akar en is irhattam volna a kerdest. :)

Kb.ugyan ez a helyzet nalunk is. A parom sosem volt konnyu termeszet, o az, aki mindig felig uresnek latja a fel pohar vizet...

Miota meg van a kislanyunk, az o tukreben latom a viselkedeset, amit velem szemben is csinalt, csak nekem eleg nagy turelmem van, fel sem vettem azokat a huzasokat, amik a kislanyomra iranyulva meglehetosen zavarnak, hogy finoman fogalmazzak. Hogy mi a megoldas? Hazi praktikanak en azt kaptam, hogy ne alljak le vele ilyenkor, hanem lepjek le egy fel orara a gyerekkel. Ez persze nem mindig kivitelezheto, es en strucc politikanak tartom.

Mivel ez az allapot ugy erzem egyenes ut a valashoz, vagy egy nyomorult hazassaghoz, amit volt szerencsem parat latni a kornyezetemben, en jozan idoszakokban fel szoktam hozni a parterapia szuksegesseget. Meglatjuk mi lesz belole.

2015. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

A leírtak alapján nem szakad meg a munkában, nem lehet a fáradtságra fogni a bunkó viselkedését, ráadásul mindig ilyen volt, a családdal csak erősödött a dolog.

Ilyenkor bocs, de mindig megkérdezem: ha tudtad milyen alaptermészetű, mégis mire számítottál? Tudom, mindig mindenki csak a közhelyeket puffogtatja, hogy ami zavar, az idővel csak rosszabb lesz és íme a tökéletes példa. Nem fogsz tudni megváltoztatni egy embert, aki mindig is ilyen volt, és ezt tudtad róla, amikor elvetted.

Esetleg leülhetsz vele beszélni az érzéseidről, hogy rádöbbenjen, hogy ha így folytatja annak nem lesz jó vége a kapcsolatotokra nézve, mert te nem ilyen légkörben szeretnéd leélni az életedet, a gyerekedet meg pláne nem akarod ennek kitenni és hogy menjetek el egy pszichológushoz, hogy kiderítse ennek a viselkedésnek az okát. Ok, hogy cukor, meg pajzsmirigy is okozhat ilyen tüneteket, de akkor ezek szerint évek óta beteg lenne és sose derült ki?! Szimplán ilyen természet...

2015. jan. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Bence_ ***** válasza:

Lelke nincs rendben, boldogtalan. Boldogtalanul vacak az egész világ és még ti is ott vagytok pluszban.

Tök normális hangom kérdezd meg, hogy szerinte ez így jó? Szeretne ezen változtatni?

Válaszoktól,függően dönts.

2015. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"előtte is nehezen oldódott, könnyen megsértődött"


Tudom, hogy nem ilyen választ kérsz, de mégis akkor mire számítottál? Kutyából az esetek 99%-ában nem lesz szalonna. Ha ő nem akar változni, akkor nincs esélyed megváltoztatni. Ahhoz az kellene, hogy belássa, hogy sem neki, sem nektek ez az állapot így nem jó. Beszélned kellene vele, töltsetek több időt kettesben, gyerekek nélkül, mert ha van, ami mindig elvonja a figyelmet kettőtökről, akkor szerintem semmi esélyed. Amíg ő nem látja, hogy ezzel mi a probléma, szintén semmi esélyed, szóval kezdd ott!

2015. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kommentedet olvasva az fogalmazódott meg bennem, hogy nem akarsz elvenni esetleg engem inkább? Tök jól kijövök a gyerekekkel is ... :D


Na jó, komolyra fordítva a szót: vizsgáltasd ki. Cukor, pajzsmirigy rendben? Vitaminokat, magnéziumot szed? Munkáját szereti?


Ha ezek stimmelnek akkor bizony nagy a baj, érdemes beszélgetni, beszéltetni, hogy mi a baja. Ha mindig ilyen volt, akkor esetleg eldönteni, hogy jobb-e együtt, mint külön.

Ennél többet ne vegyél el tőle feladatban, szerintem eleget csinálsz. Beszélgessetek sokat.

2015. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem probald megbeszelni vele hogy ez igy nem jo ha feszultsegben eltek mert ez hosszu tavon egeszsegtelen... a kicsi is erzi azt ha ideges a csalad,igy talan nem fogja jol erezni otthon magat,mert az otthonrol a feszultseg jutt az eszebe...
2015. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Több válaszadóhoz csatlakozok ! Ha mindíg lobbanékony volt, és a családalapítás sem változtatott a hangulatviselkedésén, akkor nem is biztos, hogy családanyának termett. Nyüg neki a család. Ráadásul te is sok dolgot leveszel a válláról. Miért nem adsz neki olyan feladatot, amivel kiélhet egy esetleg számára ismeretlen világot, vagy érzést. Pl. tanítsa meg a gyerekeket festeni. Ja, hogy ö maga sem tud festeni ? Nosza, rajta, gyerünk egy új, egy más, egy nem mindennapi dolog megvalósítására, amivel új értelmet kaphat az életvitele. Nagyon fontos dolgokat írtak itt le elöttem ! Az étkezés, és azzal a megfelelö vitamin- és ásványi anyagok bevitele a szervezetbe roppant fontos. Ha kapszullákat szed, az csak még nyomasztóbbá teheti a hangulatát ! Bizony a fogamzásgátló is beleszólhat a hangulati változásokba ! Talán viszont az lenne a legfontosabb, hogy csak ti ketten elmenjetek valahova. Pihenjetek, és beszélgessetek ! A beszélgetés nagyon jó orvosság lehet ! Persze arra is ügyelni kell, hogy a nyaralásotok ideje alatt a gyerekeket olyanokra bízzátok, akikben valóban megbíztok. Máskülönben a pihenés helyett a gyerekekért való aggódás lesz a téma. Pl. a gyerekeket küldjétel el egy iskolai táborba, ti meg szintén menjetek el pihenni. Ez idö alatt nagyon fontos lesz a gyengédség, és a jó

szex is. Legyél bátor, és vzessed még soha nem gyakorolt lepedöakrobatiznmusba ! Összességében vezessed rá, hogy ö is egy értékes ember, hogy adja ki magából a kreatívitását ! Èrezze magát hasznosnak ! Az, hogy van valakije ? Hát csak remélni lehet, hogy nincsen. Mindenesetre a munkahelyi dolgok nagyonis befolyásolhatják a mindennapi hangulatot - ezzel nem mondok újat. Talán egy munkatársakkal összehozott házibuli is beleférhet abba, hogy ne legyen mókuskerék az életetek. Összességében szerintem életmódváltoztatásra lenne szükségetek.

2015. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!