Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még itt valaki, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki nem lehet együtt azzal, akit szeret? Mi az oka? Mit csinálsz, hogy elviselhetöbb legyen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hűha 9 . ... Ez nem kapcsolat , ez semmi . Illetve csak egyféle érzelmi függőség .. Valahogy lépj túl rajta .. Csak az éveidet pazarolod ! Minden jót ! :)
2015. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a 9est sajnos hülyíti 6-7 éve egy valószínűleg nős valaki, az élete 10%-át elvéve a semmiért.
2015. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Egy másik nőt választott helyettem, mert a nőnek van egzisztenciája, nekem nincs. Egyenlőre még nem tudom elviselni sehogy.
2015. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A párom külföldön van. Csak hétvégente találkozunk, de ez is jobb, mint a semmi. Ő is dolgozik, én is, aztán hétvégente együtt vagyunk. Amint tudok, megyek ki utána. Csak nyelvet kell tanulnom, hogy állásom lehessen. Utána már alakulni fog minden. Ilyenkor tudnám magam a Dunába ölni, hogy gimiben franciát tanultam német helyett...
2015. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert külföldön dolgozik.
2015. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én itt vagyok Magyarországon, ő pedig Egyiptomban. Szörnyű..
2015. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!