Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan, akinek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, akinek amikor megkérték a kezét - akkor időt kért, habozott vagy esetleg nemet mondott? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Normális esetben egyértelmű, hogy akkor kerül sor arra, hogy valaki megkéri a párja kezét - már ha létezik ilyen formálisan -, ha a kapcsolatuk már olyan szintű, hogy enélkül is tudják, hogy össze akarnak házasodni. De bizonyára előfordult már olyan, hogy ennek ellenére a lány valamiért vonakodott, vagy éppen rosszkor jött a kérés. Tud valaki ilyenről, vagy átélt ilyesmit?

2015. jan. 19. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemet mondtam. Fiatal voltam, tudtam, hogy nem jól alakulna a dolog, nem volt rendezett élete, munkája, kétes ügyei voltak. Szakítottunk is.
2015. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Az egyik legnagyobb aljasság, amit megtehetsz a pasival. Ő rákészült, BIZTOS az érzéseiben, lámpalázas, "jaj, vajon tetszeni fog-e, amit kitaláltam", és tsai, totál be van zsongva és erre nemet mondasz.


Ez általában a kapcsolat végéét is jelenti, teljesen érthető módon.


Amúgy épp nemrég volt egy ilyen szitu:

- már 3 éve jártak, a csávó úgy gondolta megkéri a lány kezét (nála is volt a gyűrű, meg minden)

- a lány meg kinevette, hogy hagyja már a hlyeségével

- a srác azonnal szakított, azóta mással van

2015. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Rendesen működő kapcsolatban elképzelhetetlen egy olyan lánykérés, ami így végződjön.

Mert ha még korai, eleve nem kezd a pasi sem magánakcióba, mert ismerik egymás véleményét, és tudnia kell arról, hogy a nő akarja-e már, vagy korai. Esetleg nem is akar házasodni sosem.

Ez komoly döntés kéne lenni. De mivel manapság már a tinik közt is divat eljegyezni egymást pár hónapos kis ló**sz kapcsolatokban, nem is csoda, ha akar olyan lány, aki inkább nem kér ebből.

2015. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első randin nekemszegezte az illető a kérdést, én meg azonnal rávágtam hogy nem. Egy évvel később összeházasodtunk.
2015. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem még nem kérték meg a kezem, de leánykérés ide vagy oda, azért ha elmúltam 25 éves már alapból nem kezdenék olyannal akivel nem tudom elképzelni az életemet.
2015. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a volt párom kérte meg a kezemet, annak ellenére, hogy éppen elég mély hullámvölgyben voltunk akkor, mert kiderült róla sokminden, hazugságok, nőügyek, szóval a szakítás peremén álltunk. Gondolom azért kérte meg a kezem, hogy kiengeszteljen a sok szemétségét. Igent mondtam, de csak azért, mert nagy nyilvánosság előtt történt (család, barátok, titokban szervezett lánykérés, mindenki összecsődítve). Őszintén megmondom csak azért mondtam igent, mert nem akartam mindenki előtt megalázni, de már akkor is éreztem, hogy a kapcsolatunk az utolsókat rúgja, úgy voltam vele, hogy attól még nem kell egyből összeházasodni, majd megpróbálok megbocsátani idővel. Nem sikerült, 1 év múlva szakítottunk. Szerintem ha valaki nemet mond az tényleg egyben a kapcsolat végét jelenti. Ha valaki úgy van vele, hogy akarja, de még nem most, vagy ilyesmi, az mondjon igent, nincs benne a nagykönyvben, hogy másnap már oltár elé kell állni.
2015. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nemet mondtam a most már exemnek. Akkor derültek ki a nőügyei és a hazugságai, amikor megkérte a kezem. Szerintem így akart 'elvakítani', hogy nem is volt olyan komoly az a megcsalás.
2015. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!