Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a férjem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem ne ellenőrizgessen?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk egy ideje, de ez a dilije most új.

Ő tanul még, ezért kap pénzt. Én is tanulok, mellette otthonról dolgozom, és munkát keresek.

Mostanában naponta többször felhív, jól vagyok e, a lelkemre kötötte, hívjak, ha beértem, hívjak, ha hazaindulok. Beugrottam boltba suli után (szóltam előre) mégis felhívott, hol vagyok.

Nem csaltam meg, és nem vagyok életképtelen se,korábban egyedül éltem.

Mondtam, holnap lesz suli előtt interjúm, erre kivel megyek, hol lesz, milyen munka, hánykor....


Miért kezel újabban úgy, mint egy 5 évest?

Nem, nem törődésből, mert napközben meg nem lehet vele beszélni, nem érdekli semmi ami velem kapcsolatos


2015. jan. 27. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Féltékenységből és ebből semmi jó nem fog származni, mert beteges és irracionális, belső bizonytalanságból fakad. Nem oldódik meg magától, legfeljebb jó esetben pszichoterápiával, viszont az életedet tönkreteszi és csak egyre rosszabb lesz.
2015. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
És hogy belegondoljak a végébe is: nem érdekli semmi, ami veled kapcsolatos - akkor mért vagytok mégis házaspár?
2015. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert 2-3 hónapja tart ez csak
2015. jan. 27. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Elég furcsa. Én leülnék vele beszélni, mi a baja.
2015. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam. Nem szedtem ki belőle semmit.
2015. jan. 27. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Minden betegség elkezdődik egyszer. Ha nem hajlandó párterápiára menni (illetve ti most anyagilag nem tudtok), én válnék, amíg nincs gyerek. De ha most nem érdekled, szerintem soha nem is érdekelted, csak akkor még nem vetted észre.
2015. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Lehet rájött,hogy keveset foglalkozik veled.Vagy egyszerüen félt,hogy az utcán támadás érhet.

Vagy sokat olvassa gyk.:):)

2015. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez eléggé bántalmazás előszobájának tűnik.


www.nane.hu kiadványait olvasgasd el, meg fogsz lepődni, hogy ők szóról-szóra leírják a te esetedet. Meg sajnos a folytatást is.

2015. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Valaki itt lepontozgat, aztán eltűnik. Aztán hol van az ő okos válasza?
2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy esetleg ő csal meg? Nagyon biztosra akar menni, hogy mikor hol vagy és mikor mész haza.
2015. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!