Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem nem tartja be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem tartja be az ígéretét: jogosan vagyok mérges? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Amikor gyereket vállaltunk, megbeszéltük hogy 1 éves korában ő jön el gyed-re. Én a munkahelyemen mindent így intéztem, folyamatosan tartottam a kapcsolatom a főnökömmel. Márciusra várnak vissza, akkor lesz a lányunk 15 hónapos.

A férjem viszont most közölte, hogy meggondolta magát. Több bölcsiben is voltam, beszéltem a jegyzőkkel (több kerület), sehol nincs hely.


Ti mit tennétek a helyemben? Mit mondjak a főnökömnek? Ha most nem megyek vissza, eláshatom magam.


2015. jan. 26. 20:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%

És ha a ferjednek is ugyanez a gondja, mármint hogy a munkája miatt gondolta meg magát (vagy félig-meddig "meggondoltatták" vele)?


Két lehetöség van, vagy maradsz otthon tovább, vagy pedig felfogadsz bébiszitter vagy privár bölcsibe adod a gyereket.

2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%

Jogosan, és nem hagynám..

Nem tudom tudnék-e bizni ezek után a férjemben, ha kitart emellett, lezt el is mondanám.. És tána válas is megfordulna a fejemben, és ezt halal komolyan mondom..


Szavahihetetlen emberrel hogy tervezzen az ember?

2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Jah persze végsősoron nagymamm, bébiszitter maganbölcsi vagy ezek kombinációjával oldanam meg így is ugy is.. De mennék vissza dolgozni
2015. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
1:akkor miért nem ezt mondja? De nem, rákérdeztem és mondta, hogy a főnöke továbbra is támogatja a tervét, várja vissza. De ő "mégsem akarja, mert fárasztó". Meg "nem így képzelte". Hát én meg az ő hozzáállását nem így képzeltem.
2015. jan. 26. 20:42
 5/42 anonim ***** válasza:
59%

Jogosnan.


Akkor nagyon szerethet a ferjed, hogyha ilyen dologban nem tartja a szavat. Akkor szolt volna elotte.


Nem szeret igazan, hagyd ott.

Mondani konnyu, de majd talalsz masikat aki jobban fog szeretni teged es nem onzo.


De te eleted.

2015. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%

Eléggé kiakadnék. Mi az, hogy nem így képzelte? Ja, te se... De megbeszéltétek, ráadásul a tied volt a neheze.


Visszamennék dolgozni, valahogy mindenképpen megoldanám ezt, a férjemben meg nagyot csalódnék.


A válást persze nevetségesnek tartom, azért ez még mindig nem a világvége, ettől még jogos a haragod.


Megbeszélném vele.

2015. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Szóval ő azért akar dolgozni, mert nem olyan egyszerű és mulatságos a kisgyerek ellátása, mint korábban gondolta?! Kicsit árnyalná a képet, ha a munkahelyét féltené, de így egy lusta, gerinctelen alak, aki a könnyebbik felét akarja megfogni a dolognak, és nem érdekli, hogy ezzel felborítja a megállapodásotokat. Simán bennehagy a sz*rban.. rád hárítja azt a kötelezettséget, amit ő vállalt, mert már nincs hozzá kedve. Ilyen férfitól mentsen az ég. A helyedben én nagyon kiábrándulnék, visszamennék dolgozni, megoldanám valahogy a bölcsit (vagy addig nagymamára/akárkire számítanék) és beadnám a válópert. Ekkorát csalódni valakiben.. Nem azért, mert megrögzött feminista lennék, én szívesen maradok a gyerekkel otthon akár 10 évig, de ez a hozzáállás rendkívül aljas és önző.
2015. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nagyszülők dolgoznak, magánbölcsi meg bébiszitter elég drága, a férjem nem akarja.
2015. jan. 26. 21:06
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Jogos. Én is mérges lennék. Főleg, hogy így az utolsó pillanatokban találja ezt ki.

Ha korábban szól és megbeszéljük, akkor oké, megérteném. De így nem, ne állítson kész tények elé.

2015. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám neki hogy megígérte, és oldja meg ő, mert Én megyek vissza márciusban dolgozni. Aztán márciusban reggel tényleg fognám magam és mennék dolgozni (a férjem előtt lelépnék) ha kell otthagyom őt a gyerekkel és oldja meg, ha a bölcsire és a bébiszitterre se akar fizetni a saját hülyesége miatt. (Persze úgy is meg lehet ezt játszani, hogy nem mész ténylegesen dolgozni, hanem csak "úgy csinálsz" hátha észbe kap, és akkor mondjuk egy hét alatt hátha elintézi hogy otthon maradjon a gyerekkel, vagy talál más alternatívát.)
2015. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!