Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségemnek megbocsátottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek megbocsátottam anno egy megcsalást, de tagadja, hogy lettek volna érzelmei, holott hónapokon át tartott és ez nem hagy nyugodni. Nem tudom, higgyek-e neki?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve történt, félig rájöttem, aztán mindent bevallott, egy időre külön is költöztünk mert nem tudtam elfogadni. Nagyon sok erő kellett, hogy ne váljak el, de van egy közös gyermekünk és emiatt sem akartam mindent borítani, még adtam egy esélyt.Megbeszéltük, de nagyon sok idő kell még, hogy visszanyerje a bizalmamat és pszichológushoz is járok. A problémám az, hogy még mindig azt érzem, nem tudok benne megbízni. Ez főleg azért van, mert hazudott arról, hogy hányszori alkalom volt, nekem azt mondta 3, erre később kiderült, hogy 7 hónapon át találkozgattak. Nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy ennyi idő alatt bele is szerethetett a másikba, akárhogy is hangoztatja, hogy semmi érzelmi dolog nem volt. Egy nála 10 évvel fiatalabb hapsival ment félre és emiatt azt mondja, semmi nem kötötte hozzá és ne gondoljam azt, hogy szerelmes lett. Mégis miután megbocsátottam neki, még hetekig titkolózott és furán viselkedett. Mai napig ezt érzem, hogy nincs fejben itt teljesen. Nem tudom ezt teljesen elhinni neki.

Kérdésem az lenne, hogy Önök szerint egy hónapokig tartó viszony jelent-e valamit érzelmileg a feleknek, adott esetben a feleségemnek? Nagyon fontos lenne tudnom, mert úgy érzem emiatt nem tudok továbblépni. A testi félrelépést megbocsátottam, de a lelkit egyszerűen nem tudom és ez meggátol abban, hogy folytassam ezt a kapcsolatot úgy, hogy elfelejtem ami történt. Arra hivatkozik, hogy a fiú fiatal, de mégis úgy viselkedik, mint aki visszamenne és ezért nem tudok benne megbízni. Azt hozzá kell tennem, hogy kiderült az is, hogy nem csak szobára jártak hanem rendszeresen ide-oda elmentek és időt töltöttek együtt.


2015. jan. 28. 00:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdsező.Tudom elég a bajod,nem szeretnélek bántani ha nem muszáj,de jó nagy hülye voltál,hogy visszafogadtat.Szerinted ha valakit 7 hónapon keresztül csalnak,ott nem alakult ki semmi fajta érzelem?Egy büdös ri..banctól mit akarsz?Elárulom neked,aki 7 hónapon kersztül félre kefél,ott nem csak dugásról van szó!Ott több is van,nem mellesleg,ha egyszer megtette,megfogja mégegyszer.Lehet hogy most is tart a kis románcuk nekik,csak nem tudsz róla,lehet vele,lehet mással.Az ilyen nő nem fog változni,elöbb vagy utóbb,lefog valakivel lépni,azt garantálom neked.Én keresnék valami jó kis csajt,hogy egy kicsit visszatérjen az önbizalmam,majd ezt látv a feleséged elgondolkodna a dolgokon.Tudom sokan írják itt,hogy visszcsalni nem szép dolog,nem szép,de szerintem célra vezető.Amúgy én tuti nem fogadtam volna vissza az biztos!
2015. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
57%

Csak élvezd tovább:(

Hihetetlen hogy a kedves, hűséges nőknek meg csak a sutyetákok jutnak!

2015. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz benne megbízni, ezen, meg a történteken őrlöd magad, ráadásul pszichológushoz jársz, és csak szenvedsz, akkor mi értelme az egésznek? Ráadásul hazudott, nem ennyi, hanem annyi ideig találkozgatta. Ember, ez a másik férfi szétkefélte a feleségedet. Az érzelmi kötődést is garantálhatod, ennyi idő alatt valami vonzalomféle biztosan kialakult mindkettejükben. A bizalomnak már búcsút intettek ebben a kapcsolatban, csak a gyerek ne legyen visszatartó erő egy váláshoz.
2015. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
Vedd lazábban ezt az egészet, vannak férfiak akik pont erre vágynak. Van azért izgalom is abban, hogy a feleségedet más férfi is vonzónak találja. Én simán elfogadnám, ha szeretőt tartana, de csak akkor ha egyébként velem is szereti eltölteni az időt, nem esik nehezére ha velem van, és nem csak a gyerekünk miatt vagyunk együtt.
2015. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Bármi történt kérdező,teljesen mindegy miért csalt meg.Megcsalás így is úgy is undorító,erre nincsenekkifogások.Kivéve ha te is megcsaltad valakivel,akkor érthetőbb a dolog.Ha nem így volt,akkor semmi mentség nincs rá,pláne nem 7 hónapon keresztül,az hogy valaki megbotlik,az előfordul,azt az ember könnyebben elfogadja.Na de azért 7 hónapon keresztül csalni valakit,arra nincs mentség se kifogás!!

7 hónap az nagyon hosszú idő,ráadásul,ha napi,heti rendszerességgel találkozgattak,akkor meg nincs miről beszélni!Menjen a kis szeretőjéhez engedd oda.De nyugi!Garantálom neked,nem kell neki,csak kefélte a punciját,arra kellett neki semmi többre.

Általában az esetek 90%-ban,ha nő ha férfi,mindig visszatér a párjához,mert csak addig izgalmas,amíg titokban van a dolog,de ahogy elengednén,ne félj,foggal,körömmel kapaskodna,hogy vissza fogadd.Én egy kicsit lazább pórára engedném és lesz..arnám,hogy mit csinál,engedd had keféljen fűvel,fával,majd a lelkiismerete vissza kergeti hozzád nyugodj bele!

2015. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Bence_ ***** válasza:
Azt megbeszéltétek, hogy miért ment el?
2015. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, ugyan nem vagyok házas.

5 hónapig volt "szeretőm". Nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk és pár hetente beültünk egy pizzára is, de soha semmilyen gyengéd érzelmet nem tápláltam felé.

Persze jó lenne tudni mi vette rá a feleséged a viszonyra, pl. az akkori barátom meg se próbált kielégíteni, csak éltünk egymás mellett, nekem pedig voltak vágyaim.

Most meg van 1 tökéletes kapcsolatom és meg se fordul a fejemben, hogy mással legyek. Ha esetleg van valami hiányosság a házasságotokban, beszéljétek meg és változtassatok EGYÜTT.

2015. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen hogy a kedves, hűséges nőknek meg csak a sutyetákok jutnak!"


Valószínűleg csúnya vagy, ezért.

2015. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük és akkor azt mondta, hogy nem tudja, miért tette, nem voltak nagy gondok itthon, csak megismerte azt a másikat és elkezdett vágyni rá, aztán már nem tudott így lenni. Azt mondta, velem már nem lehet mindenről beszélgetni és egyedül maradt a gondolataival...én úgy éreztem, hogy nem volt gond a szexszel, én telejsen normálisnak éreztem az együtt töltött időt. 9 éve vagyunk együtt, annyi idő alatt kicsit kopnak a dolgok, de ez mindenhol előfordul és ezért is fáj ez az egész, de mégsem a testi része a leginkább, hanem hogy máshoz kezdett kötődni. Ráadásul nem egy "szexgépet" keresett, hanem egy 24 éves diákot, akivel egy körökben mozognak. Tudom, hogy ez így is úgy is gerinctelenség volt és nem is tudok rajta könnyen túllépni, de azt gondoltam, ha változtatok én is, akkor ezt túl tudjuk élni és ehhez kértem szakember segítségét is.
2015. jan. 28. 11:18
 20/30 Bence_ ***** válasza:

Szerintem ez a leghülyébb válasz "nem tudom".

Ha nem tudja akkor akár holnap is meg fogja tenni?

Jó lenne ha őszinte lenne magával aztán meg veled és elmondaná a valódi okot. Mert így nem találhattok megoldást ha azt sem tudjátok mire keresitek.

2015. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!