Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a házastársnak megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házastársnak megtetszik valaki, honnan lehet tudni, hogy borítani akar-e emiatt mindent?

Figyelt kérdés
Ha a feleség megismerkedik egy pasival és elkezd hozzá vonzódni, a férj mit tehet, hogy ezt csírájában elfojtsa? Mi kell ahhoz, hogy valaki eldobja a családját, eddigi életét egy másik miatt?
2015. jan. 30. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha rosszul érzi magát és ezt be is ismeri, akkor simán, de ez soktényezős, függ a feleségtől, a férjtől és a másik férfitől is.
2015. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

A férj semmit, a feleségnek kéne csírájában elfojtani a dolgot. A férj max. annyit tehet, hogy igyekszik boldoggá tenni az asszonyt otthon.


Saját tapasztalatom azt mutatja, hogy nekem több évi tartós boldogtalanság kell ahhoz, hogy kilépjek egy kapcsolatból, ha megismerek valakit.

2015. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha a nőnek a változatosság miatt tetszik a másik, akkor ha a férj megpróbál színt vinni a házasságba, még megakadályozhatja?
2015. jan. 30. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudja férj megakadályozni, mint ahogy fordított esetben a feleség sem. A döntés elhatározás kérdése. Józan megfontolás nem minden esetben játszik szerepet egyik oldalon sem.
2015. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

"a férj mit tehet, hogy ezt csírájában elfojtsa? "


Semmit. Aki menni akar az ugyis menni fog, nem lehet es nem is kell megakadalyozni.

2015. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ha én boldog vagyok otthon, és minden oké, akkor minden "izgalmas idegen" maximum pár percre fog lekötni. Munkahelyen max. egy mosoly vagy egy kedves bók, megjegyzés, aztán megyek haza életem párjához. Ha otthon sz...r van a palacsintában, akkor meg kb. úgyis mindegy...
2015. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld meg. Kérdezd meg a feleségedet, mi hiányzik, mire van szüksége. Egyáltalán nem biztos, hogy attól a másiktól megkapná.

Nálunk is volt egy ilyen történet, a másik nagyon nyomult, a barátom meg elhanyagolt. Többet beszéltem azzal a másikkal, mint vele. Mint kiderült, tudatosan próbált elcsábítani. Végül mindketten észbe kaptunk, hogy itt valami nem kerek. De ami fontos, hogy végig nagyon szerettük egymást. Amikor felmerült, hogy elveszíthetjük a másikat, mindketten pánikrohamot kaptunk.

Ha már elmúlt a szeretet, akkor szerintem nem lehet sok mindent tenni, ha ott van még, akkor van esély.

2015. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
semmit. kutyabol nem lesz szalonna ahogy k-bol nem lesz...
2015. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A konkrét sztori: Feleség egy diákjával elkezd szorosabb viszonyt kialakítani, aki már szintén felnőtt férfi, elkezdenek privátban beszélgetni, találkozgatni, a feleség be is vallja a férjnek, hogy szimpatizál a sráccal, de nem akar többet.
2015. jan. 30. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
A feleség csúnyán sáros a történetben. Én is oktatok egyetemen, és vannak jóképű diákjaim, de alapszabály, hogy iskolán kívül NEM találkozunk, külső programot NEM szervezünk, és iskolán belül is kizárólag szakmai dolgokról beszélünk. Nemcsak a párkapcsolatomat veszélyeztetném, ha nem így lenne, hanem fegyelmit is kaphatnék. És egyébként is, a hallgató kiszolgáltatott helyzetben van, éppúgy nem kezdhetek ki vele, mint ahogy a főnököm nem kezdhet ki velem.
2015. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!