Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjemmel tobb mint 13 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemmel tobb mint 13 éve vagyunk egyutt. Az utobbi idoben egyre tobbet kimaradozik elmegy itthonrol mitol lehet ezz? Meg olyat is felhozott hogyha neki mas notol lenne gyereke. Rakerdeztem es aztt mondta hogy soha nem volt mas novel.

Figyelt kérdés
De mielott osszejottunk ő meg akkor is szuz volt es nem volt elottem soha senkije meg en is kis koru voltam. Azt mondja gyereket szeretne. Ez a baja. Mindig megbamulja az anyukakat a gyerekeikkel. Igen am de meg sajat magunkat se vagyunk kepesek ellatni honaprol honapra

2015. febr. 1. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom 13 év alatt beleunt a kilátástalanságba, nincstelenségbe, valami mást szeretne. Mondjuk férfi létére többet is tehetne azért, hogy jobban éljetek, már ha együtt képzelitek el a jövőt. Nagyon fiatalon kerültetek össze.
2015. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha magatokat sem tudjátok eltartani, akkor mire szeretne gyereket vállalni, a semmire? Dolgoztok mindketten? Mert ha igen, akkor miért nem éltek meg? Azért 13 év alatt kellene némi látszatának lenni már, hogy építettétek a jövőt.

De ha a kapcsolatotok is kezd megromolni, akkor aztán végképp felelőtlenség lenne gyereket vállalni.

2015. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Dolgoztok mindketten? Mert ha igen, akkor miért nem éltek meg?"


Lehet, hogy mindketten minimálbérért dolgoznak, ha emellett albérletben élnek, akkor épphogy vegetálni tudnak. Tudom, erre könnyű azt mondani, hogy hát keressen jobb munkát, de ha éldegélnek egy kelet-magyarországi, istenhátamögötti faluban, annak is örülhetnek, hogy ez legalább van. Nem tudom, hogy tényleg ez-e a helyzet, csak mondom, hogy sajnos bizony van olyan, hogy két fizu is kevés, és nem is ritka az ország egyes részein.


Kérdező, üljetek le szépen, kérdezd meg egyenesen, hogy mi baja. Ha elmondja, beszélhettek róla, hogy miként lehetne változtatni ezen. Ha tényleg a gyerek téma a gond, rágjátok át, hogy mit lehetne tenni azért, hogy több pénzetek legyen (akár költözés stb).

2015. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 13 év alatt annyit se tudtatok elérni, hogy eltartsátok saját magatokat, akkor nem csoda h bedepizik.

Sürgősen kezdjetek magatokkal valamit, külföldi munkára nem gondoltatok?

2015. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!