Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a "mai világban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "mai világban" még lehetséges, hogy olyan embert találjak, akivel életünk végéig kitartunk egymás mellett? 18/l

Figyelt kérdés

Családomban ez gyakori szerencsére,szüleim is több,mint 25 éve házasok.

Annyi a negatív hír mostanában ezzel kapcsolatban,meg sokkal több a válás,megcsalás..:(

Nincs rá esély,hogy szeretetben éljünk majd a férjemmel több évtizedig?

Tudom,hogy most még korai ezen gondolkodni,csak eszembe jutott :D Meg van most barátom,és olyan,hogy soha nem szeretném elveszíteni (persze tudom,hogy erre kicsi az esély).



2015. febr. 1. 19:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Ennyi...én nem vagyok még házas,bevallom, annyira nem is foglalkoztat,maximum azért,mert tudom hogy a párom szeretné.19 évesen még csak 3 évet tudunk magunk mögött,de az én receptem még ennyire sem bonyolult:

szeretni kell a másikat,illetve nem árt,ha ténylegesen meg tudod fogalmazni,hogy miért szereted.


Ha ő az,aki nélkül nem akarsz lefeküdni,és nem azért vagy kedves,mert ez az elvárás,hanem mert neki akarsz jót,akkor jön az úgy minden magától...


Persze lehetnek közös kedvenc hobbik és témák,de szerintem úgy igazából em azért passzol össze két ember,mert olyanok,hanem mert olyanná válnak idő közben...

2015. jún. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!