Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a "mai világban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a "mai világban" még lehetséges, hogy olyan embert találjak, akivel életünk végéig kitartunk egymás mellett? 18/l

Figyelt kérdés

Családomban ez gyakori szerencsére,szüleim is több,mint 25 éve házasok.

Annyi a negatív hír mostanában ezzel kapcsolatban,meg sokkal több a válás,megcsalás..:(

Nincs rá esély,hogy szeretetben éljünk majd a férjemmel több évtizedig?

Tudom,hogy most még korai ezen gondolkodni,csak eszembe jutott :D Meg van most barátom,és olyan,hogy soha nem szeretném elveszíteni (persze tudom,hogy erre kicsi az esély).



2015. febr. 1. 19:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő körökben kell mozogni és akkor szerencsére lehet látni jó példákat is.

Meg olyan párt kell választani, aki hasonlóképpen gondolkodik. Az én családomban és a barátom családjában sem volt válás, és mi is úgy gondoljuk mindketten, hogy a válás nem opció, mert mindent meg lehet javítani, ha nem hagyjuk, hogy a fejünkre nőjön a probléma.

2015. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ne a másiktól várd a megváltást. Neked magadnak kell olyanná válni, és tenni a kapcsolatért napi szinten."


Ja, én is ugyanigy tettem a volt kapcsolatomban. Ismétlem, a VOLT kapcsolatomban !!!


Szerintem ez a megfogalmazás közel sem pontos, mind a ketten ugyanúgy kell tegyetek a kapcsolatért !

Ez nem olyan dolog hogy az egyik majd kiny**ja a s***ed, te meg megköszönöd oszt kész...

2015. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A te otthonról hozott mintáiddal és értékrendeddel nagyobb esélyed van olyan párt találni akivel kitartotok egymás mellett. Ne foglalkozz a statisztikákkal. A saját életünket saját magunk írjuk. Csináld úgy hogy neked jó legyen. Nem fontos sem a statisztika, sem mások véleménye.
2015. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

De ettől függetlenül, ahány rossz tapasztalatom volt, igenis hiszek egy tökéletes kapcsolatban, ahol egyformán tiszteljük egymást a párommal és szeretjük is egymást !

:)

2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére te jó példát látsz magad előtt,csak találj egy olyan embert,akink hasonlóak az elképzelései.Sokaknak ez nem adatik meg,pláne ebben a felgyorsult világban.Van olyan ismerősöm,ahol már a nagyszülők is elváltak és az apukája már a harmadik feleségével él együtt úgy,hogy két nőtől van két különböző gyereke.
2015. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

mi 7,5 éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, még a gimiből ismerjük egymást. Idén lesz az esküvőnk.

Én ebben bízom. Az én szüleim is több évtizede házasok, az övéi is. Sokszor ha közösen megyünk valahova, úgy elcsodálkozom, hogy milyen meghitten tudnak táncolni, milyen szépen tudnak egymásra nézni, hogyan tudják egymást szólítani.

En ugyanebben bízom. Nincsenek illúzióim, tudom, hogy a kapcsolatunk nem tökéletes, tudom azt, hogy sem én, sem a párom nem vagyunk azok. De mindent és bármit megtennénk egymásért, ez már nem kérdés.


Általában azt szoktam mondani a barátnőimnek, hogy akkor látok reális esélyt egy jó házasságra, ha tudja az illető, hogy a párjának milyen hibái vannak, és ezeket el tudja fogadni (nem megváltoztatni akarja, nem elkendőzni akarja, simán ELFOGADNI). HA megvan egy ilyen pár, és ez oda vissza működik, akkor már csak öntözgetni kell azt a bizonyos virágot.


Kedves Kérdező tehát: szerintem van esély arra, amit szeretnél.

2015. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 aries 2 ***** válasza:
Én már csak tudom, hogy nem vagyok öreg. :) Remélem, hogy neked sikerülni fog álmod. Sok sikert!
2015. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,de nehéz.Mi 24 éve vagyunk házasok, és nem tervezzük a válást! Mi elsők voltunk egymásnak és jól választottunk.48F
2015. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Jaj,annyira jó ennyi pozitív tapasztalatot olvasni! :D

Köszönöm,felpontoztam minden választ:)

És sok sikert a továbbiakban annak aki már házas,ill.aki írta,hogy esküvőre készülnek! :)

2015. febr. 2. 15:23
 20/21 anonim ***** válasza:

Van esèly!

Èrdekes csalàdban nőttem fel, a fèrjem jò pèldàt làtott otthon. Nekem ő volt az első. 5 ève vagyunk együtt ès fèl ève hàzasok vagyunk :-)

Nagyon sokat olvasok mostanàban a vàlàsròl ès a megcsalàsròl. Nem èrtem, hogy mièrt.

Minden nap tenni kelm a kapcsolatèrt. Mi is làtjuk,hogy mire van szüksègünk, hogy kicsit felràzzuk, de most alapozzuk meg a jövőnket. Kitartunk egymàs mellett, tiszteljük, becsüljük a màsikat. :-)

2015. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!