Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges két kiló alatt...

Lehetséges két kiló alatt lapos hasat kialakítani ducan diéta mellett?

Figyelt kérdés
85 kilóval indultam most 81,3 és 82 között vagyok és nagyon fontos lenne, hogy minél gyorsabban laposodjon a hasam.mit tehetnék ennek érdekében? milyen testmozgást végezzek? rubint réka videóiról jókat hallottam. szerintetek próbáljam ki? van valakinek tapasztalata benne? mennyit lehet fogyni rékával rövid idő alatt?
2015. jan. 25. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két kiló alatt lapos hasat kialakítani? Szerintem ezt korrigáld mert ennek semmi értelme. Két hónap alatt lapos hasat kialakítani - na ennek már van értelme!


Nem tudom, hogy mi az a ducan diéta. De ha kalóriamínuszban vagy vele, akkor mindenképpen fogyni fogsz, így a hasad is laposabb lesz, bár a bevitt makrotápanyagok aránya és az edzéstől függ, hogy hogyan is fog kinézni az a lapos has; kockás, izomtalan de lapos, vagy lógós, gusztustalan.


Miért lenne fontos hogy gyorsan laposodjon a hasad?


Végezz heti három teljes testes súlyzós edzést és három aerob edzést.


Szerintem ne próbáld ki Rékát, mert ő se ezekkel a mozgásformákkal érte el azt ahogy most kinéz4

2015. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. a ducan diéta egy négy részből álló diéta amely általánosságban heti egy kilót igér. nekem kicsit izmos lapos has lenne az ideális :)
2015. jan. 25. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az ilyen dietakat. Szamold ki hogy NEKED hany kaloria kell es mennyi feherje,zsir,szenhidrat.


"Heti 1 kilo fogyast íger"

Akkor is csökken a súlyod ha vizet es izmot vesztesz,1 gramm zsir leadasa nelkül,megis szarabbul fogsz kinezni.


A rubintrekat hagyd,túlsúllyal csak kicsinalod vele az ízületeidet. Jarj edzőterembe es csinalj egy alap atmozgato tervet,vagy egy sajat súlyosat.

2015. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném hogy a normalis fogyasi ütem CSAK ZSÍRBÓL heti kb fél/1 kiló. Ezzel szamolj. Az elejen persze lehet gyorsabb is.


Es ne siettesd a dolgokat,2 hónap alatt is szep eredmenyed lehet de az evek alatt feljött felesleg nem tűnik el pikkpakk pár hét alatt.


Ha atlagos magassagú es gondolom nem túl izmos vagy akkor vagy 20 kilot kell fogynod a lapos hashoz. Ami siman beletelhet 3-4 hónapba is.

De így is vegezhetsz vele nýarig.

2015. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát ez a diéta nagyon igéretes. mert valójában az első részében a méreganyagok és a víz megy ki de azutánn a zsír is mind lemegy. csak az már lassabban. sok ismerősöm van aki 5-25 kilóig fogyott vele.
2015. jan. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!