Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vélekedtek az úgynevezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek az úgynevezett házastársi kötelezettségről?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet megérteni, ha azt mondom, hogy nem, akkor nem?

2015. febr. 5. 15:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
mar regen megette a fene ha kotelezettsegrol beszelunk...
2015. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
"A Szépség nevű felhasználó " - férfi ... nem akar otthon dugni ... ez így nekem egyszerre sok
2015. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
11%
nem vagy köteles igent mondani, a másik fél meg nem köteles hűséges maradni. El kell válni ,aztán ennyi, nem egymást szekálni különféle játszmákkal éveken át.
2015. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
Ha heti 1x mondod,hogy nem avval semmi baj. De ha naponta az baj. Én igazi kis nimfó vagyok,mert naponta 3x is bepróbálkozom a férjemnél de ha 1x azt mondja nem akkor oké. De van olyan is amikor sose utasít vissza ;) kinek mi az igénye. Én sose sértődöm meg rá,mert imádom és amikor együtt vagyunk akkor minden vágyam kielégíti. Ha nem sűrű a nem akkor az nem gáz.
2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Napi háromszor???? Na én meg abba halnék bele, főleg 10 év házasság után.
2015. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

ha annyira nyug neked akkor keress egy igenytelen tuskot, hatha arra begerjedsz majd :)

Nektek semmi nem jo!

2015. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező ha férfi vagy és sok neked az asszony közeledése küldheted hozzám, nálam meg pont az a baj, hogy az asszony mond nem-et :-D Barnabás
2015. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen nincs, hogy "házastársi kötelezettség", ez középkori maradvány volt, amikor a feleségnek nem volt lehetösége nemet mondani, kötele volt a férjet magára engedni.


Amióta egyik fél sem a másik tulajdona, azóta erre hivatkozni nem lehet.


Minden kapcsolatban csak akkor "jogos" a szex, ha mindkét fél akarja, minden más esetben az eröszak határai felé tart.


Viszont ha valaki nem akar a párjával lefeküdni, akkor nem világos, hogy miért van vele.


Értelmes emberek meg tudják beszélni, hogy kinek mennyi az igénye és valamilyen kompromisszumot kötni. Nagyon eltérö igények esetében nem fog müködni a kapcsolat.


Ha valamelyiknek idönként nincs kedve, az jogos, ha hosszabb idön keresztül nincs, akkor ki kellene deríteni, hogy mi az oka.

2015. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

A házastársi kötelezettségek közt - ha már itt tartunk - tudtommal a "szeretjük és tiszteljük egymást" kitétel is szerepel.


A házasság egy olyan közösség, amibe a szex is beletartozik. Ez nem a másik fél minden áron való kiszolgálását jelenti, de ha a fenti szeretet és tisztelet megvan, akkor nagy baj nem lehet. Az ember szereti a párját, tehát szeretkezik vele, és tiszteli, ezért ha mégis oka van annak, hogy aznap az egyik fél nem kapható, akkor azt elfogadja a másik. Ahol a szeretet és a tisztelet valódi, ott szerintem a megoldás is megy kompromisszummal.


Persze vannak annyira eltérő igényű emberek, hogy tényleg nehéz vagy lehetetlen összehangolni. Azt viszont nehezen értem meg, hogy ma, amikor ezt nemcsak nyíltan megbeszélni, hanem akár kipróbálni is szabad - hogyan jut el a házasságig egy ilyen kapcsolat. Ha meg később változnak meg az igények, akkor azt bizony meg kell oldani valahogy. Mindkét félnek.

2015. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
ja nem az ős korba élünk kötelesség..be is..na kötelesség lenne.
2015. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!