Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat, házasság szinte teljesen szexmentesen?

Figyelt kérdés
Ferfi 34, no 27. Sosem volt teljesen rendben a szexualis eletunk gyakorisagot tekintve, nincs szervi baj, a volegenyem csinosnak tart, inkabb valamifele aszexualitasrol van szo reszerol. Nem szexualis testi erintkezes sok van, tehat nem elhidegules kovetkezmenye. A kerdesem az, hogy ha nagyon szeretunk valakit, el lehet ezt fogadni vagy az onbizalomhiany, az ebbol fakado -ki nem mondott- feltekenyseg, a noiseg megelesenek reszleges hianya mindenkepp alaassa a kapcsolatot? Hogy dontenel egy ilyen helyzetben?
2015. febr. 12. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
működhet... de hogy akarnék-e olyanba élni? Én biztos nem.
2015. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Mukodni-mukodhet,ha mind a ket fel megelegszik a mostani helyzettel.Mindenfelekeppen beszeljetek meg hogy javitani tudjatok a szexualis eleten.Ne legyenek tabuk hogy kinek mi az izgato,vagy mire vagyik.En nem birnam ki hosszut tavon sok sikert.
2015. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem zavarna a szex hiánya, akkor igen működhetne, de mivel téged ez nagyon is zavar, így nem fog működni.
2015. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha egyik félnek sincs igénye a szexre, akkor működhet.

Ha az egyik félnek van rá igénye, de a másiknak nincs, akkor nem.

2015. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz helyzet, nagyon nehéz. :-(

Működhet, mert szeretitek egymást. Viszont az önbizalmadnak rosszat tesz. Ha megnéz egy nőt az utcán, előbb-utóbb azt kérdezed magadtól, vajon vele menne neki, vele hajlandó lenne. Persze ezek a gondolatok a fejedben nem azonnal fogalmazódnak meg, hanem évek során, amikor az önbizalmad elkezd a 0hoz konvergálni, és már a falat kaparod a szexhiánytól.

De csapdában vegy, nem tudsz mit tenni, mert szereted. Viszont egyre sűrűsödnek a viták köztetek, mert egy kielégítetlen nő nem tud olyan sugárzó és kiegyensúlyozott lenni, mint kéne. Akkor sem, ha a párod imád téged.

2015. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Csapdahelyzetnek érzem..

Igen, a nőiségemet már alig tudom megélni és sokszor van bennem feszültség vele szemben.

Másrészt ilyen boldog (ezt leszámítva) senkivel nem voltam.

2015. febr. 12. 22:01
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Működhet, ha összhangban vannak az igényeitek. (Vagy legalább össze tudjátok hangolni valamelyest.) A párkapcsolatnak a sz*x meghatározó része, viszont nem feltétlen az egyetlen értéke. Nem írtad, hogy mennyi az a "teljesen".. mert van aki már a heti 1 együttlétre is ezt mondja, van, akinek pedig az évi 1 alkalomnál jut eszébe.. Az viszont aggasztóbb, ha más nők után érdeklődik, ha valóban alacsony a libidója, akkor erre sem lenne igénye. Azt írod, az intimitás megvan közöttetek, és egyébként jó a kapcsolatotok, ha túl tudsz lendülni a sz*xhiányon, és valami mással pótolod (nem szeretőre gondoltam, hanem valamilyen más örömforrásra az életedben), akkor talán hosszú távon is működhet.
2015. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
5ös vagyok. Ismerős helyzet. :-( Szeretem, és kitartok mellette. De nehéz.
2015. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A teljesen azt jelenti, hogy ha én nem közeledem, akkor biztos nincs semmi, a próbálkozásaim 90%-át elutasítja. Volt majdnem félév szexmentes időszakunk is.


Köszönöm a válaszaitokat!

2015. febr. 13. 08:16
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem normalis fiatal ferfi igy viselkesik

Szerintem ITT Adam es bela helyzet van csak nem meri bevallani mqganak sem

2015. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!