Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságom krízishelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságom krízishelyzetben van. Kellene egy pszichológus, aki segítene a helyzet elemzésében, döntéshozatalban. Gondolom ingyen nem nagyon találok ilyet. Valaki tud ajánlani Skypeon elérhető, árral, olyat akaró jó tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 10:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

van az a pillanat, amikor a feladás nem kudarc, hanem siker.

Voltál olyan erős, hogy elengedted, és beláttad, hogy nem működik.

2015. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi az egyhazhoz fordultunk segitsegert

Mi ott kaptunk egy intenziv het 1-2x alkalmas tanacsadast gyakorlatokat.

nekunk segitett tobb ev kinoldas utan rendbejottunk de egesz mas normakat elvarasokat es ertekeket kepviselunk

a gondolkodasunk teljessen megvaltozott egymasrol a csaladrol az eletrol

2015. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor csak te küzdesz, vagy ketten küzdötök? Nem mindegy. Egyedül pöröghetsz a fejed búbján is az se fog segíteni.


Egyik exem mondta anno, végül mindig csak az akarás marad. Hát nekem végül már az sem volt meg, és szegény hiába próbálkozott egyedül, pedig mindent megtett :(. Ezt nagyon fájdalmas volt végignézni, még mindig fáj, ha visszagondolok, de tudtam akkor is, nekem ez már nem kell, és én az ujjam hegyét sem mozdítottam. Sajnos ő nagyon akarta, és addig amíg ő fel nem adta, nem lehetett szétválni, mert egyszerűen nem hagyta. Oké, ez furán hangzik tudom, de szüksége volt rá, hogy rájöjjön, biztosan nem tudja helyrehozni, semmiképp.


Nektek megvan az akarás? Mind a kettőtöknek?

2015. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ő semmiképpen sem akar válni, de mindent elkövet, hogy mégis ez legyen a vége. Én válni akartam, de rábeszélt, hogy ne tegyük. Csak ideig óráig változtat a dolgain, hogy azt gondoljam van még remény, aztán minden a régi lesz/lett. Hiába változtattam dolgokon, ő csak a saját érdekeit nézi..
2015. febr. 17. 22:34
 15/17 anonim ***** válasza:

Na akkor szerintem az utolsó kommented megfelelő ragozás után szépen mond el neki!


"Te semmiképpen sem akarsz válni, de mindent elkövetsz, hogy mégis ez legyen a vége. Én válni akartam, de rábeszéltél, hogy ne tegyük. Csak ideig óráig változtattál a dolgaidon, hogy azt gondoljam van még remény, aztán minden a régi lesz/lett. Hiába változtattam dolgokon, Te csak a saját érdekeidet nézed."


És tedd hozzá hogy: "szerintem ennyi volt felesleges bármit csinálni. főleg nekem egyedül."


Megérdemled a boldogságot! És Ő is (mert nem hiszem hogy ez így jó neki!) De úgy tűnik hogy ez együtt nektek nem fog menni!


hagyd el! add be a papírokat is! majd meglátod fog-e teperni! ha nem...

2015. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Schrammel Yvett. Skype-pszichológus
2015. febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!