Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a ferjem meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a ferjem meleg?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk hazasok, es a szex nem igazan volt resze az eletunknek, csak mikor kisbabat akartunk. Ami persze sikerult is, de utanna ugyanugy kb 3-4 havi 1 szexre lehetett ravenni a ferjem. Folyamatosan visszautasit! Par honapja mig en dolgoztam a nemiszerverol csinalt kepeket es felrakta egy fenykepmegoszto portalon, elmondasa szerinte nem tudja miert.

Ma veletlenul itthon hagyta a telefonjat, es mivel pont ugy nez ki mint az enyem, meg akartam nezni az uzeneteimet es mikor csak probaltam bekapcsolni, egy no kepe volt rajta, akinek ferfi nemiszerve volt, ezek utan megneztem a telefont es lattam hogy rengeteg ilyen kep van elmentve a telefonba. Es a telefonszamok kozott is el van mentve egy Pesti meleg edzoterem cime :( ( onnan tudom hogy rakerestem neten a cimre). Aztan felhivtam a munkahelyen, es mindent tagad, hogy o ilyeneket nem nez es biztos valaki hasznalta a telefonjat! Szerintetek meleg? Es mitevo legyek? A fiam meg nagyon pici, nem maradhatok egyedul...


2015. febr. 16. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Meleg de nem tud még mit kezdeni vele. Nekem is volt 4 évig kapcsolatom egy meleg pasival. Elég lassan esett le a tantusz.
2015. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is teljesen meleg, de valószínűleg biszex.
2015. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De o mar 39, eddig nem tudta? Es most mit csinaljak? Folyton hazudozik, es most meg ez is
2015. febr. 16. 14:50
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is meleg volt az exem,sajnos csak eljegyzés után jöttem rá.

Ő ellopta a bugyijaimat,a melltartóimat.

Szex nem volt,csak ritkán.Egy idő után előállt azzal hogy csináljuk análisan (én neki és hozott egy vibrátort)Ekkor láttam utoljára...

2015. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb ne telefonon és ne a munkahelyén tegyél fel neki ilyen kérdéseket, persze hogy tagad. Üljetek le és beszéljetek.
2015. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez éppen elég jel.

Ne fogja már másra azt, ami az ő telefonjában van.

Elég jel az is, hogy szexelni sem akar, és ez már ráerősít, amiket leírtál.

2015. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mikor magarol rakott fel kepeket, akkor is probaltam beszelni vele, de nem hajlando semmit megbeszelni, nem csak ezekrol hanem ugy altalaban :(
2015. febr. 16. 14:55
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Sokan csak későn ébrednek rá a valódi szexualitásukra; lehet, hogy ő is csak most szembesült vele, de az is lehet, hogy eddig is sejtette, csak elfojtotta magában a társadalmi nyomás miatt.


Egyetértek az egyik előttem válaszolóval: ez nem olyan téma, amit az ember a munkahelyén, telefonon szeretne kitárgyalni. Nyugodj le egy kicsit, és beszéljétek meg a dolgot higgadtan. Ha nem ellenségesen állsz hozzá, valószínű ő is nyíltabb lesz veled.

2015. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Elég egyértelmű, hogy minimum biszex, de felvállalni nem akarja, ezért kellett neki egy kirakatélet feleséggel, gyerekkel. Neked kell eldönteni, hogy akarsz-e így élni. Nekem semmi bajom a melegekkel, de mindenesetre én pl. nem bírnék együtt lenni egy olyan emberrel, akinek fene tudja kinek a mijében járt a nyelve, meg a farka előttem...Mert gondolom, a valódi vágyait is ki szokta élni azért valahol.
2015. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Hmm..."guszta".

Ha haza er ultesd le, es addig ne tagits amig be nem vallja. En igy tuti nem tudnek mellette maradni, de ez mar a te dontesed.

Amugy en is azt hinnem.

2015. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!