Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a ferjem meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a ferjem meleg?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk hazasok, es a szex nem igazan volt resze az eletunknek, csak mikor kisbabat akartunk. Ami persze sikerult is, de utanna ugyanugy kb 3-4 havi 1 szexre lehetett ravenni a ferjem. Folyamatosan visszautasit! Par honapja mig en dolgoztam a nemiszerverol csinalt kepeket es felrakta egy fenykepmegoszto portalon, elmondasa szerinte nem tudja miert.

Ma veletlenul itthon hagyta a telefonjat, es mivel pont ugy nez ki mint az enyem, meg akartam nezni az uzeneteimet es mikor csak probaltam bekapcsolni, egy no kepe volt rajta, akinek ferfi nemiszerve volt, ezek utan megneztem a telefont es lattam hogy rengeteg ilyen kep van elmentve a telefonba. Es a telefonszamok kozott is el van mentve egy Pesti meleg edzoterem cime :( ( onnan tudom hogy rakerestem neten a cimre). Aztan felhivtam a munkahelyen, es mindent tagad, hogy o ilyeneket nem nez es biztos valaki hasznalta a telefonjat! Szerintetek meleg? Es mitevo legyek? A fiam meg nagyon pici, nem maradhatok egyedul...


2015. febr. 16. 14:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele maradni, igy is eleg megalazo!

A fiam miatt felek, meg nagyon pici, es nincs egy rokon se 2000km-es korzetben (mi angliaban, a csalad otthon) sajnos.

es felek hogy igy nem tudnam felnevelni egyedul a hulye penz miatt :(

2015. febr. 16. 20:26
 22/27 anonim ***** válasza:
57%

Gyere haza a gyerekkel, most kényszerből kell elfogadni egy olyan helyzetet, amit megalázónak tartasz (érthetően).

Ha valami rosszat tesz majd a gyereknek az ez, nem az, ha itthon akár szegénységben neveled.

2015. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%
Tuti meleg. Nekem eddig csak olyan pasijaim voltak, akik nőket néztek a gépükön és esetleg valami grafikus meztelen nőt tettek be háttérképnek, de nem egy izét... shemale-t
2015. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
51%

Kedves kérdező! Hogy már nem aktuális de én is úgyan ebben a cipőben járok ami a melegséget illeti.

Ha tényleg meleg akkor nem lesz neki könnyű.

Tudom mert saját magam is ezt tapasztalom én sajnos kért gyerek után jöttem rá hogy így van .

Hagy neki időt majd magától el fogja mondani .Én is ezt fogom tenni bár rohadt nehéz és inkább várok még a nagy Coming outal .

Remélem segítettem és tud nagyon sok férfi van vele így .

35 /f

2017. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46%
Kitartás 24-es! A legjobb fogadtatást kívánok neked. Én nem tudom mit szólnék ha a férjem bejelentene hogy a másik csapatban játszik.. . Piszok nehéz ez mindenkinek.
2017. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
A Ricky Martinnak se azonnal esett le, hogy mi a helyzet.
2021. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Tomiii2 válasza:
48%
Szerintem egyáltalán nem kell elitélni ezeket a férfiakat.Az ilyen pasi normális heteró kapcsolatban szeretne élni és senkit nam akar átverni vagy bántani.Azt gondolja,hogy 1 asszony mellett rendbe jön az élete és az egész homoszexuális vágy csak egy hóbort volt az élettől.Van akinél ez be is válik,de ha ez az érzés túlságosan erős,akkor előbb utóbb kiderül a dolog.
2022. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!