Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a ferjem meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a ferjem meleg?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk hazasok, es a szex nem igazan volt resze az eletunknek, csak mikor kisbabat akartunk. Ami persze sikerult is, de utanna ugyanugy kb 3-4 havi 1 szexre lehetett ravenni a ferjem. Folyamatosan visszautasit! Par honapja mig en dolgoztam a nemiszerverol csinalt kepeket es felrakta egy fenykepmegoszto portalon, elmondasa szerinte nem tudja miert.

Ma veletlenul itthon hagyta a telefonjat, es mivel pont ugy nez ki mint az enyem, meg akartam nezni az uzeneteimet es mikor csak probaltam bekapcsolni, egy no kepe volt rajta, akinek ferfi nemiszerve volt, ezek utan megneztem a telefont es lattam hogy rengeteg ilyen kep van elmentve a telefonba. Es a telefonszamok kozott is el van mentve egy Pesti meleg edzoterem cime :( ( onnan tudom hogy rakerestem neten a cimre). Aztan felhivtam a munkahelyen, es mindent tagad, hogy o ilyeneket nem nez es biztos valaki hasznalta a telefonjat! Szerintetek meleg? Es mitevo legyek? A fiam meg nagyon pici, nem maradhatok egyedul...


2015. febr. 16. 14:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy ismerősöm, aki 45 éves kora után jött rá, vagyis akkor vállalta fel, hogy meleg. Született két lánya, a házassága nem működött, ezért 5 év után elváltak. Volt még 2-3 rövid kapcsolata nőkkel, de kb. 10 éve együtt él egy pasival. Jól megvannak, látszólag kiegyensúlyozott életet él. A környezete elfogadta.
2015. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

Az mondjuk érdekelne, hogy az esküvő előtt miért nem tűnt fel, hogy nem akar szexelni? Vagy ez eddig nem zavart, mert neked is ennyi az igényed?


(Azt nem is tudtam, hogy meleg edzőterem is létezik.)


Nem tudom, meleg-e a férjed valójában. Talán ő maga sem tudja, sokaknak vannak mások számára fura fantáziái. Azért valahogy mégiscsak meg kéne beszélnetek személyesen, mi a helyzet. Az se mindegy, hogy amúgy jól vagytok-e egymással. Mármint harmonikus a kapcsolat? Szeretitek egymást emberileg, megoldjátok a konfliktusokat? Azért mielőtt bármelyiktek asztalt kezd borítani vagy válási papírokat intézni, tényleg érdemes átgondolni, mi a helyzet. Nem biztos, hogy feltétlen szét kell szakítani egy amúgy működő családot - ha működik. Ha nem, az már más tészta.

2015. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Állítólag nem.kevés meleg pali csinálja vègig a "csajozzunk,házasodjunk,csináljunk gyereket" társadalmilag "köt elező" procedúrát,de abba nem gondol bele a b.z.ja,hogy amivel az ő meg az anxja,apja lelkecskèjét megnyugtatja, a felesége,gyermeke életét megbyomoritja. Legalábbis finoman fogalmazva "átverve" érezném magam. De végülis csak az egész jövőről alkotott elképteléseimet húzná keresztbe a saját gyávasága miatt tesz tönkre életeket. Szégyen.


3-4havonta szexelni? Az nagyon durva...látszik,hogy "kötelező rossz"... Szemelyesen 4szemközt. Megmondani beki,higy ezzel a Te és gyermeteket életét is megváltoztatja. Ideje emberként viselkedni,ha már Te az egész életedet erre a kapcsolatra alapoztad.

2015. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Beszèltetek?
2015. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
10%

Amilyen nők vannak manapság (itt a gyíkon is),

nem is csodálom, hogy inkább a pasasokhoz vonzódik...

:)

2015. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
Valószínű hogy biszex vagy ezekutan mar az se hanem meleg. De ami méggázabb az az hogy 3-4 havonta csak 1szer hajlandó veled együttlenni és ez mint leirtad ez már a tervezett kisbaba előtt is így volt. Tehát nem kívánt, elhanyagolt szexuálisan már előtte is és most arról nem is beszélve hogy szerintem elég megalázó ha egy férfi utasìt vissza egy nőt. Nem is értem minek jöttél vele össze és szültél neki gyereket ha már akkor is ennyire szarban volt a kapcsolatotok.
2015. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Én azt tanácsolom, állj elé, mind meg, hogy ez elég egyértelmű helyzet, ergo a házasságnak vége köztetek.

A gyerek, és a te egyéb szempontjaid miatt viszont továbbra is egy fedél alatt éltek, OK-e ez így?

Ne tegyél szemrehányást, ilyen: többé nem kell hazudnia, ő ennyit nyer.

2015. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy birnam idegileg, hogy lassam kiket hoz haza magaval, es azt se akarom, hogy ilyen kornyezetben noljon fel a fiam :(
2015. febr. 16. 19:40
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

ja, hát hozzátok nem vihet senkit, és te se viszel.

Mi az, ami miatt nem maradhatsz egyedül?

2015. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%
Ezek után még vele akarsz lenni?
2015. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!