Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Feleségem nemrég kezdett egy volt osztálytársánál dolgozni. Egyik nap kapott tőle egy fülbevalót. Bizsu azt hiszem..Aggódnom kéne? Nekem nagyon furcsa.
2015. febr. 17. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen,főleg ha megmutatta és nem rejtette el előled!!!Bár elég fura....
2015. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
a jelenlegi feleségem (akkor még nem) kapott valakitől egy csokor virágot, és kedvesen - kicsit félve, mert ismer - mutatta nekem ... én fogtam a virágot, visszavittem az ajándékozónak, és közöltem, hogy tudok virágot ajándékozni a páromnak, nincs szükségem a segítségére ... de hát én bunkó vagyok (ez vagy 16 éve volt)
2015. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha jóban vannak, és valami alkalomra kapta esetleg, névnap, szülinap vagy valami ilyesmi akkor oké. Egyébként fura...én közeledésnek venném.
2015. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Én táskát adtam az egyik kiszemelt nőnek, egy másiknak bonbont. Mindkettő hamar horogra akadt. Csak rá kell jönni, miben hanyagolja el a nőt a férje. Egy férfi sem ad nőnek ékszert ok nélkül.
2015. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Még alkalomra is túl bensőséges ... Ékszert nem ad az ember bárkinek ( az ,hogy bizsu , vagy sem ..tök mindegy )
2015. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalomra kapta, akkor talán nem. Vagy ha volt valahol, ahonnan ajándékot hozott, akkor sem. (anyám/apámnak is volt olyan főnökük, hogy a külföldi útjukról anyám aranyláncot kapott, apám márkás italt, és minden hátsó szándék nélkül) Gondolom ismeri az ízlését, minek örülne, és csak kedves akart lenni. Ha csak úgy kapta, akkor sem biztos, hogy hátsó szándéka van, de nagyon helyzet függő. Ezt nektek kell tudni, mi lehet mögötte, főleg a feleségednek. Pusztán kedvesség, vagy más. De ti nem szoktatok kommunikálni egymással?
2015. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

legalább ketten jól lehúztak ... azért érdekelne, hogy mit tennének, ha a párjuk mástól bensőséges ajándékot kapna ... a saját példámat azért írtam, hogy a kérdező rájöjjön mit kellene tennie


a #2 vagyok

2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Úgy érted jól leszívtak. Olcsóbb mint a prosti és izgalmasabb. De mindez nem menne ha nem lenne annyi lusta férj aki mindent készpénznek vesz otthon. A férjes nők egy része majd' meghal a figyelemért, akármennyiért.
2015. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 ha nekem szólt, akkor úgy értettem, hogy 0-ra pontoztak, és ehhez két ember elég :)
2015. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Akkor ezt elszabtam, de attól még érvényes a komment. :)

Egyébként az is elmond valamit, ha egy nő elfogadja az ilyesmit egy másik férfitól.

2015. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!