Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Feleségem nemrég kezdett egy volt osztálytársánál dolgozni. Egyik nap kapott tőle egy fülbevalót. Bizsu azt hiszem..Aggódnom kéne? Nekem nagyon furcsa.
2015. febr. 17. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem kicsit fura. 18 éves voltam, mikor összefutottam a szülinapom környékén egy régi barátommal. Meghívott egy sütire, meg egy kólára, beszélgettünk 1 órát, kivel mi van. Nekem akkoriban egy komoly kapcsolatom volt. A találkozó végén elkísért a buszhoz, és elrohant és vett egy rózsát. Ha jól emlékszem, akkor nem teljesen vörös volt...A lényeg, hogy nem fogadtam el, mert a rózsának jelentése van, hiába nem akart elmondása szerint semmit. Bunkóság volt-e vagy sem visszautasítani, én így láttam jónak, nehogy félreértés legyen belőle. Mondtam neki, bőven elég volt a süti, meg a kóla.
2015. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Én meg úgy gondolom, hogy egy egészséges, jól működő kapcsolatban nincs szükség magyarázatra egy szál virág, vagy egy kis ajándék miatt, amivel más akart kedveskedni. Mégis miért lenne az ok rá, mint a féltékenység? Igen? Az egyenlő- bizalmatlanság. A párunk-szerelmünk nem a tulajdonunk! Joga van a normális életre, barátokra, munkatársakra, rajtunk kívül más emberek szeretetére is. Ez nem egyenlő a szerelemmel, ez rabság, beteg emberek korlátozása. De ezt lehet magyarázni egy frusztrált, önbizalom hiányos embernek.
2015. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Ékszert és fehérneműt nem fogadunk el "idegen" férfitól, ezt már a tini lánykák is tudják. A feleséged vagy ritka neveletlen, az alapvető érintkezési szabályokkal sincs tisztában, vagy készen áll a szexre azzal a munkatárssal.
2015. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A volt kolléganőm adott nekem bizsu fülbevalót. Nem tudok róla, hogy leszbikus hajlamai lennének, de akkor most kezdjek aggódni?
2015. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a 2-es válaszoló hozzáállása, örülnék egy ilyen helyzetben, ha a férjem így reagálna, bár az is igaz, hogy eleve el sem fogadnék ajándékba egy fülbevalót a főnökömtől, akár volt osztálytárs, akár nem, kivéve persze, ha nő, vagy esetleg ha a vállalkozás maga is ezzel a területtel foglalkozik.
2015. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a virág, és az ékszer ajándékozása közt szándékbeli különbségek vannak.
2015. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 ja

Két barátnő beszélget:

- A férjem tegnap virágcsokorral állított haza, megint tehettem szét a lábam.

- Miért? Vázátok nincs?

2015. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Egy karácsony után a férjemnél szép új tollat találtam. Néhány hónap múlva a garázsban egy üveg férfi parfüm vigyorgott rám. Egyszerűnek tűnő magyarázatokat kaptam.

Vistont megnőtt a túlórák száma, később gyakran eltűnt a munkahelyéről és az asszisztense csak annyit tudott mondani, h. kiugrott vhová, a mobilja túl gyakran merült le.... de én bíztam benne és én éreztem kényelmetlenül magam a kezdődő kételyeim miatt.

.....kiderült később h. egyszerre 2 nővel is csalt.

Szóval csak figyelj oda, ne hagyd elfajulni a dolgokat.

2015. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!