Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák, három kisgyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, három kisgyerek mellett hogy tudtok még feleség is lenni?

Figyelt kérdés
Hogy van energiátok a férjetekre az egész napos gyerekezés után? Nekünk a gyerekek 4,5 éves, 2 éves illetve 9 napos. Ok, tudom hogy a kicsi még nagyon kicsi, de bánt az, hogy csak édesanya vagyok, feleség nem. Nem szeretnék abba a hibába esni, hogy elhanyagolom a férjem, de nap végére totál kimerült vagyok. Szerencsére a férjem nem követelőző, megértő és nagyon sokat segít. Ezért is bánt hogy én viszont nem foglalkozom vele eleget. Ti hogy tudjátok összehangolni a dolgokat? Ahogy nő a kicsi változni fog ez is?
2015. febr. 17. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem hams ikerim vannk. Hat bevallom nem szamitottm ra, plane nem elsore. :D segitseggel. Megmondtm a ferjemnek, hogy nm fogok megorulni itthon, igy segitseget fogok kerni. Jar hozzank egy holgy, aki mindenben segit itthon. Igy be tudom osztani az idomet, ugy higy a gyerekek se nelkulozzenek es marad ido magamra is.
2015. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj időd magatoknak. Nekem 2 èves a nagy az ikrek 2 hónappal hamarabb születek most 9 hónaposak most kezd helyre àllni a rend. Az elejèn a fèrjem hazajött rengeteget is segített amindk az lett a vège hogy őis hulla fàradt volt, így eszünkbe se jutott a beszèlgetèsen kìvül màst Jó napot

Èrdeklődni szeretnèk hogy pontosan hogy zajlik egy vizsgàlat ès mennyibe is kerül? Rögtön első alkalommal van torna is?

Sajnos a zàrójelentèsem eltünt , ez gondot okoz is csinàlni abba is perc múlva belealudtunk nem kozott problèmàt eltàvolodàst hisz mindketten így igènyeltük...van akinek kevesebb az energiàja, úgy tűnik mi ilyenek vagyunk. Mostanra minden vissza àllt, van napi rutin, így energia is egymàsra....

2015. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3 gyerek

azért ha a nő akarja akkor meg tudja oldani !

pl én sok esetben kuponokkal oldom meg a fodrászt kozmetikust -30-70%

és eddig ha akartam mindig tudtam időt szervezni magamra :-)


de tény h 9 napos mellett nem akartam még nő lenni !

előbb szedd össze magad és a kiscsaládot :-)

rázódj bele rendesen a minden napokba

és ha az rendben akkor meglátod h le tudsz csípni 1-1 órát magadnak .-)

2015. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!