Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy olyan házasság sorsa, ahol a férj az esküvő előtt hónapokig csalta a menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. A férfi bő fél évig csalta a menyasszonyt, még annak a lánybúcsúján is a szeretőjénél volt titokban. A nő semmit sem sejtett. A szerető elől eltitkolta, hogy nősülni készül, erre az megszakított vele minden kapcsolatot. A nőt végül elvette feleségül, annak ellenére, hogy nem is akart igazán megnősülni. Milyen lehet egy ilyen házasság jövője?
2015. febr. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Inkább minek vette el a nőt? pénzért?
2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Biztosan nem. Szegény, egyszerű lányról van szó.
2015. febr. 14. 21:28
 3/53 anonim ***** válasza:
22%

Nem értek vele egyet, de kik vagyunk mi, hogy pálcát törjünk felette?

Lehet, hogy csak utoljára kiélte magát, és mostantól mintaférj lesz.


Jobb az olyan ember, aki anonim oldalon név nélkül pletykál másról?

2015. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
73%

Minek vette el?

A menyasszony megtudta ezt egyáltalán valamikor?

Egyébként nem sok jót jósolnék. Ha előtte megcsalta, szerintem utána is meg fogja csalni.

2015. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

"Jobb az olyan ember, aki anonim oldalon név nélkül pletykál másról?"


Képzavarban szenvedsz. A pletyka pont attól pletyka, hogy nevesítjük a szereplőket, nyilvános fórumon, nem egy anonim oldalon, kisbarátom. Mellesleg még ha pletyka is lenne, hadd fordítsam meg a kérdést? Aki rárepül egy "pletykára", mint hiéna a koncra, az mitől jobb ember a pletykálónál? Nem kell válaszolni, költői a kérdés.


Egy szituációt vázoltam fel, érdekelnek a vélemények. Ez az oldal arra való.

2015. febr. 14. 21:41
 6/53 anonim ***** válasza:
90%

szerintemis meg fogja csalni még jópárszor

de akár lehet így is élik le az életüket..

2015. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
86%
Elobb utobb vállás lenne a vege de sztem elobb mint utobb az ilyen kapcsolatok sosem alakultak jol...!
2015. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
7%

#5

alapvető különbség köztünk, hogy én -veled ellentétben- nem személyeskedtem.

Sokat elárul egy ember jelleméről, ha a legkisebb kritikára is agresszíven reagál. :)

2015. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
4-es: nem, a menyasszony semmit nem tudott meg erről. Rózsaszín ködben él szegény, imádja a férjét.
2015. febr. 14. 21:46
 10/53 A kérdező kommentje:
8-as, hadd idézzelek ismét: "Jobb az olyan ember, aki anonim oldalon név nélkül pletykál másról?" Na, ki is kezdte a személyeskedést? Nem voltam agresszív, csak nem szeretem, amikor trollok szállják meg a kérdésemet, bomlasztva a normális válaszok lehetőségét, elvéve mások kedvét is attól, hogy érdemben válaszoljanak.
2015. febr. 14. 21:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!