Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj van a házasságunkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a házasságunkkal /megcsal, nem szeret a férjem/ vagy csak megszokás a részéről?

Figyelt kérdés
Hiába próbálok vele beszélni,én vagyok az elégedetlen,neki jó így.Rosszabb esetben lehord mindennek.Már feladtam,de boldogtalan vagyok így.6 éves házasok vagyunk,van egy 4 éves kisfiunk.Már esküvő után furcsa volt,hogy tanfolyamokra kezdett járni munka után,nem akart velem lenni.Ő erőltette a gyereket is,hogy minél előbb legyen./Neki ez 2.házasság./Az elején jó apa volt, segített,aztán közölte ez fárasztó,meg ő inkább egyetemre megy másoddiplomára stb.1 éves volt a gyerek mikor nagyon kiborultam,csapkodtam,sírtam,hogy hiába kérem,legyünk kettesben is,mozduljunk ki,megőrülök a bezártságtól, a magánytól.Előtte hiába kértem hónapokon át szépen,sosem ért rá.Ha hazajött,ment,és ült a számítógép elé.Azóta is így van,mióta visszamentem dolgozni,a gyerek ovis lett.3-asban időnként csinálunk programot,de ennyi.Alig kommunikálunk.1-2-szer nyitva maradt a facebookja,ott régi nőismerősöknek irogat,hogy milyen szép,csinos stb.Nemrégiben derült ki,hogy az első felesége ezért hagyta el,mert nagyon magányos volt mellette.Én is az vagyok :(
2015. febr. 22. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Olyan mindegy, hogy megcsal/nem szeret a ferjed vagy csak megszokasbol van veled.

Tudod, hogy ez igy nem jo, se neked, se a gyereknek, csakis a ferfinek.

Ha boldogabb akarsz lenni, akkor valtoztass.

2015. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak a válás a megoldás? :(
2015. febr. 22. 10:58
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudod a férjeddel megbeszélni, akkor nincs más, mint a válás. De mint írod, neki ez jó, akkor nem tudsz mit tenni.
2015. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Meglepo! Te szereted, ha igy bannak veled? Ugy nez ki te meg folytatnad? Szegeny gyerek, de te mar megszoktad.
2015. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondtad mar neki ha nem valtoztat,elhagyod.Valoszinu hogy belekenyelmesedet a kapcsolatotokba,neked is jar hogy szakitson rad/ratok idot hogy tudjon torodni veletek de ha kenyszerbol teszi azsm lesz jo.Egy idore hazapakolnak a helyedben a szuleimhez talan akkor radobben hogy szuksehevan ratok,visszont ha ezido allat sem kqpja ossze magat nem valtoztat a hozzalasan valoban nem marad mas csak a vallas.
2015. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ősszel már összepakoltam,elmentünk néhány hétre a kisfiammal a szüleimhez.1 hét után jött,ígért mindent,végül úgy döntöttem,ok próbáljuk meg.Kb. 2 hétig tartott a nagy változás.Ígéret továbbra is van,majd ha végez az egyetemen,majd ha jobb munkahelye lesz,majd más lesz.Nem vagyok naiv,ez hazugság.
2015. febr. 22. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, én válnék.
2015. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
párterápia? nem lehet mindig válással megoldani...valamiért csak közös életet kezdtetek...előző házasságból van gyerek?
2015. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek az előző házasságból.
2015. febr. 22. 12:02
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Próbáljátok meg a párterápiát. Ha elválsz, akkor is folyton egyedül leszel és egyáltalán nem biztos, hogy a leendő társad majd képes lesz elfogadni a kisfiút és törődni is vele.
2015. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!