Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy harmincas nonel ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas nonel ha tetszik neki egy pasi, kiazro ok az, hogy a pasinak van felesege es meg terhes is?

Figyelt kérdés
A kerdes az, hogy lehet e ferfianak igy eselye annal a nonel akivel kolcsonosen tobb mint tetszenek egymasnak? A no tudja, hogy a ferfi felesege terhes es meg nem tortent semmi kozottuk. Az lehet, hogy emiatt a no inkabb elvesziti a pasit de nem zavar bele ebbe a helyzetbe?

2015. febr. 23. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva, ha nekem udvarolgatna egy nős pasas, akinek terhes a felesége, akkora büdös nagy pofont lekevernék neki, hogy a fal adná a másodikat...


eszem megáll egyeseken, nekem is tetszett már nős pasi, de sose kezdtem volna ki vele...

37/N

2015. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:
10-es. Meg nem tortent koztuk semmi.
2015. febr. 23. 22:38
 13/73 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy a férfi. Azért én megkérdezném tőled, hogy ha annyira szerelmes vagy a nőbe, akkor minek csináltattad fel a feleségedet? Sőt minek vetted el feleségül?

Ha szerelmes vagy más nőbe, legyen már benned annyi gerinc, hogy a nejed elé állsz, és megmondod neki, hogy te más nőt szeretsz, és őt akarod. Majd válj el, gondoskodj a gyermekedről, és hajszold a nőket. Nyilván ha a rózsaszín köd eltűnik akkor jön egy újabb nő aki kell neked, és szerelmes vagy megint.

2015. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
100%
A férfi mióta szerelmes ebbe a másik nőbe? Ismerte már akkor is, amikor a mostani feleségével összeházasodott, illetve összehozták a babát? A férfi akarta egyáltalán a gyereket a mostani feleségétől?
2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

En vagyok a pasi a tortenteben es iszomyuan szeretem ezt a not. A felesegemmel anno osszehazasodtunk de sosem volt koztunk langolo szerelem es egy eve gondolkozom azon, hogy elvalok. Szerintem megerezte mert fogamzasgatlo mellett terhes lett, igy viszont nem hagyhatom meg ott.


A masik no pedig hazas, sokat nem tudok a kapcsolatarol csak annyit hogy boldogtalan. Nem szoktam szerelmes lenni, sot....meg sosem csaltam meg a felesegem...de ez most nagyon mas.

2015. febr. 23. 22:40
 16/73 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hasonlít a sztorid erre a másikra, csak az a másik oldal:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2015. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
Ezt a not mg nem ismerte amikor elvette a feleseget csak ket eve ismerik egymast a masik novel. De most mit csinaljak? Elhivjam e randira, vagy elkuld es jobb ha meg sem probalom?
2015. febr. 23. 22:42
 18/73 A kérdező kommentje:
17-es. A masik oldal nem en vagyok, de sok szerencset nekik.
2015. febr. 23. 22:43
 19/73 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként én nőként nem tartom jó húzásnak, hogy egy pasit gyerekkel próbáljon valaki maga mellé láncolni. Ez nem korrekt, a gyerekkel szemben különösen nem, aki így "csak egy eszköz" az "anya" kezében. A gyereket ezért te soha ne hibáztasd, ő nem kérte, de ha az asszony így próbált megfogni, azt piszokságnak tartom.
2015. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szereted a feleséged, válj el. Bár őszintén nem értem, ha a kezdetektől fogva ilyen lapos volt a kapcsolatotok, mi a fenén gondolkoztál egy teljes évig a szakításon?
2015. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!