Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy harmincas nonel ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas nonel ha tetszik neki egy pasi, kiazro ok az, hogy a pasinak van felesege es meg terhes is?

Figyelt kérdés
A kerdes az, hogy lehet e ferfianak igy eselye annal a nonel akivel kolcsonosen tobb mint tetszenek egymasnak? A no tudja, hogy a ferfi felesege terhes es meg nem tortent semmi kozottuk. Az lehet, hogy emiatt a no inkabb elvesziti a pasit de nem zavar bele ebbe a helyzetbe?

2015. febr. 23. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:

Mert valahogy muszaj elmondanom neki hogy szeretem meg akkor is ha a fejemhez vag egy teglat vagy legalabbis en igy erzem. Depreszios vagyok, hogy nem latom, feltekeny, hogy esetleg tullepett rajtam, semmi nem erdekel, nincs kedvem semmihez.


Masreszt pedig ott van a remeny, hogy mi van ha o is ram var es szerelmes belem? Es belemenne velem egy viszonyba amig el nem valunk?

2015. febr. 23. 22:45
 22/73 A kérdező kommentje:

20-as, moszi az egyutterzest ezen az oldalon megertesre nem szamitotottam.


21 Szeretem a felesegem ugy mint egy baratot es amikor osszehazasodtunk jo otletnek tunt. Rajtam mindig keresztulneztek a nok, kiveve ot es pontosan olyan no aki az a kategoria, hogy mindenki bomlik utana. Megnezik mindenhol es o megis eszrevett engem, szoval ezt egyszeruen nem hagyhatom ki.

2015. febr. 23. 22:48
 23/73 anonim ***** válasza:
83%

AZ vilag legundoritobb dolgara keszulsz egy terhes feleseget megcsalni.

Gondolodj ze mekkora fajdalom lesz neki.

Gondolkodj hulj le vard a gyereked!!!

Eszed vezessen es az erkolcs ne a lompos

2015. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
24-es, mivel nem valami idiota tini vagyok, nyilvan titokban marad.
2015. febr. 23. 22:51
 25/73 anonim ***** válasza:
25%

Tudom, mert ott már megvan a gyerek, nálatok még nincs, de kísértetiesen hasonló. :-)


Ha én lennék a másik nő, azt mondanám, válj el, de a gyerekeddel törődj rendesen, ő ne érezze emiatt rossznak magát, mert az egészről ő nem tehet. Ha már így alakult, legyél jó apa, de ne legyél rab a feleséged mellett. Az ilyen nők tévhitben ringatják magukat, láthatod, hogy a másik kérdés feltevője is boldogtalan. A szerelmet nem lehet kierőszakolni. És egy gyerek nem tesz rendbe egy rossz, megromlott, rossz alapokra épített kapcsolatot, de megszenvedi az állandó feszültséget, és megérzi, ha hazug színjátszásban éltek, nem h*lye, csak kicsi. Én tapasztaltam gyerekként. Az én leendő gyerekemnek nem ezt akarom továbbadni.


Lehet, hogy az új nő az igazi, és tényleg minden tökéletes lesz, de az is lehet, hogy csak a megromlott házasságoddal kapcsolatos figyelmeztető jel, hogy elcsábultál, hiszen ha egy pár boldog együtt, nincs kifelé kacsintás.

2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
90%

Pfujj.. annál a férfinél, aki megcsalja a terhes feleségét, csak az undorítóbb, aki ezt még megtoldja azzal, hogy "de ő nem is szereti, csak a gyerek miatt nem akar válni". Így lehet a gerinctelen önző tahót még a gyáva és önsajnáltató jellemzőkkel is megtoldani. A kérdésre válaszolva nem csak kizáró ok, de felháborító is. Egy ilyen jellemű férfi ne alázzon le azzal, hogy engem tart saját magával egyenrangú félnek. A normális nők ilyen esetben nem csupán női szolidaritásból tűnnek el, hanem viszolyogva próbálnak megszabadulni a férfitól.

Ha valaha normális nőt akarsz, akkor válj el, mielőtt mással kavarnál. Sosem kellene olyan, akiről csak megtudom, hogy a múltban félrelépett a terhes felesége mellett.

2015. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi kiegészítés. A szüleim problémája eléggé sokrétű, nem részletezném, de olyan időszakokban, amikor épp odáig fajultak a problémáik, hogy minden nap veszekedésre jöttem haza, és hetente többször is téma volt a válás, hasonló gyakorisággal gondoltam arra, hogy talán jobb lenne, ha nem élnének együtt. És én soha nem tudtam tenni semmit, hogy jobb legyen. Rányomta a bélyegét a tanulásomra, ilyen légkörben nem tudtam rendesen koncentrálni. Jöttek hozzám egymásra árulkodni, a tanácsaimat meg nem fogadták meg (pedig már lassan pszichológiai szintű ismereteim lesznek, mert utánaolvastam ilyen témáknak az átélt dolgokon túl...). Elfogyott a türelmem velük kapcsolatban. De azt tudom, hogy én nem így akarom csinálni, ahogyan ők.
2015. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
85%

Attol hogy nem derul ki meg mindig mocskos dolog marad

Szerencsere egy eppeszu no ezert lehanyna a pasit.

Nezz mar tukorbe kerlek

2015. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
100%

osztom a 4-es válaszát


addig semmi esélye nem lenne, míg otthon játssza a papást a terhes feleségével…


szeretői státusz nem jászik

2015. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem keresd meg a gerincedet, és válassz, ahelyett, hogy csalnád a háta mögött azt a nőt, akitől nemsokára gyereked születik.


A feleséged is túl fogja élni, és fel fogja dolgozni valahogy, hogy nem maradtok együtt, de legalább ne legyél gyáva dönteni, és felvállalni a döntésedet. Neki is jobb, ha most vagy őszinte hozzá, meg neki is.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: a nő erkölcsi értékrendjétől és tartásától függ, hogy lenne egy egy házas, gyermeket váró férfi szeretője.


Nekem például bárki, aki kapcsolatban él, tabu, nemhogy még házas és gyerekes is. De lehet, hogy a te választottad máshogy gondolkozik.

2015. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!