Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy harmincas nonel ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas nonel ha tetszik neki egy pasi, kiazro ok az, hogy a pasinak van felesege es meg terhes is?

Figyelt kérdés
A kerdes az, hogy lehet e ferfianak igy eselye annal a nonel akivel kolcsonosen tobb mint tetszenek egymasnak? A no tudja, hogy a ferfi felesege terhes es meg nem tortent semmi kozottuk. Az lehet, hogy emiatt a no inkabb elvesziti a pasit de nem zavar bele ebbe a helyzetbe?

2015. febr. 23. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszat, a konstruktivat is es az itelkezot is. Sikerult eldontenem nektek koszonhetoen, hogy mit tegyek, levontam a konkluziot es utanam a vizozom de bevallom neki hogy szeretem.


Mert szeretem.

2015. febr. 24. 22:13
 62/73 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd már békén azt a szerencsétlen nőt! Nem elég egyértelmű a magatartásából, hogy nem kér egy ilyen utolsó szánalmas féreg társaságából? Mit gondolsz, majd a nagy vallomásodból a nyakadba ugrik és elalél? Csinálj csak hülyét magadból, olyan vagy mint egy kanos kamasz, aki egy posztert nézegetve halálosan szerelmes a kiszemelt mozisztárba, mert kb ennyi a helyzet, beleképzelsz abba a nőbe mindent, ami hiányzik neked, és most rázúdítanád, azt meg a szőnyeg alá söpörnéd azt a feleségednek nevezett kis "pocakos bakit" az életedben, ami úgy 20 évre determinálja mostantól a sorsodat. örülj neki, ha nem haragszik meg annyira, hogy kitálaljon a feleségednek! Bár, lehet, hogy csak arra vársz, hogy kitegyen, mert magadtól ehhez túl gyáva vagy.
2015. febr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Làngoló mindent elsöprő szerelem, ugyan màr...meddig megkapod ès 3-max 1 èv mulva a làng elalszik mert lecsitulnak a hormonok....ès mi marad, mert úgy làtom nem nagyon ismered a tisztelet, megbecsülès, szeretet szavakat. Majd megint jön valaki új, izgalmas=hatalmas szerelem ès kezdődik előről. Aki ilyen annak nem valò a hàzassàg ès a csalàd.
2015. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%
csak a kérdésre válaszolnék: igen, abszolút kizáró ok, ha a pasiról kiderül hogy egy jellemtelen, gerinctelen féreg. ez minden normális nő így gondolja. ha tovább erőlködsz legjobb esetben is kiröhögteted magad, de ha nagyon felidegesíted a szívszerelmedet és olyan a temperamentuma még esetleg eszébe jut hogy tájékoztatja a feleségedet is.
2015. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha tisztázod a dolgokat, legalább tovább tudsz lépni valamerre. Azért kíváncsi vagyok, hogy milyen reakciót kapsz. Én tudom, hogy én hogyan reagálnék erre a helyzetre, de más fejével nem tudok gondolkodni.
2015. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ismerek egy pasast, aki kb ugyanilyen okokból nősült.

Mikor a felesége terhes volt, akkor jött össze az első barátnőjével. Mert ő épp felismerte, hogy nem is szerelmes, és jött más.

A nőt nem hagyta el, ezzel igazolva saját magát, hogy ő mégis milyen jó fej.

Már a harmadik barátnőjét fogyasztja azóta, persze mindbe rettentően szerelmes. De a világért el nem válna, pedig az asszony is jobban járna, találna egy tisztességes társat.

Javaslatom neked: csomagolj, lépj le, és utána nőzz.

2015. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok lenne a terhes feleség.
2015. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül ,kérdező ?
2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:

68-as. Semmi,a felesegem sajnos elvetelt fajdalmas, de nyilvan igy kellett lennie.


A novel akibe szerelmes vagyok, most randizom es elhagyom erte a felesegemet amint lehet. Egyebkent a vetelesnek semmi koze nem voly ahhoz, h en masba vagyok szerelmes, sosem ereztettem vele, mindig kedves voltam es most is tamogatom amiben csak lehet.

2015. máj. 25. 15:48
 70/73 anonim ***** válasza:
AZ elet a karma komolyan meg fogja bosszulni ezt neked....
2015. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!