Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti sem hordjátok többé azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem hordjátok többé azt, ami nektek tetszik, a férjeteknek viszont egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm adott ma nekem egy márkás, tök szép bordós-lilás körömlakkot, mert a férje szerint "a rossz lányok viselnek színes körömlakkot", ezért nem hordhatja többé és elajándékozta nekem. Csak az átlátszót "engedi" a srác, mint kiderült. Amúgy tök felvilágosult párnak hittem eddig őket, és ez most megdöbbentett.


Ti próbáltok figyelni a férjetek ízlésére, ha egyedül vásároltok magatoknak ruhát/sminket/rúzst/körömlakkot vagy bármit? Én nem figyelek oda, hogy mi tetszene a férjemnek rajtam, hanem azt veszem meg, ami nekem tetszene magamon.:)) De lehet, én csinálom rosszul. Volt már olyan pasim, aki megmondta, mit ne hordjak, mert neki nem tetszik (pl. egyberuhákat munkahelyre, mert szerinte az öreges:D), de én rövid úton meguntam a banánt...


28N


2014. szept. 16. 19:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt megyünk valahová, nem veszek fel olyan ruhát, amiről tudom hogy nem tetszik neki.


De dolgozni, a barátnőimmel találkozni olyanban megyek olyan sminkkel és körömlakkal, amilyennel szeretnék :-)

2014. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Sosem engedtem beleszólást, hogy mit viseljek:D Eleinte mindegyik pasi bepróbálkozott ezzel, aztán látván látták m ilyen hatást vált ki belőlem( dafke és csak azért is) mindegyik 2x meggondolta, hogy mit akarna rám kényszeríteni:D
2014. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Egy hét múlva meg megint itt lesz a kérdés, hogy "a férjem azt akarja műtessem meg a mellem, mit tegyek?". Sajnálom a barátnődet.


"hanem azt veszem meg, ami nekem tetszene magamon."


Elvégre azért jöttetek össze, mert azért szeret, aki vagy. Legalábbis ez lenne a normális. Nem pedig a saját kedvére akar átváltoztani.

2014. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
3: köszönöm, én is így gondolom. Nem is értem, milyen emberek vannak:D Én szeretek vásárolgatni, és úgy élvezek pl. új színeket kipróbálni, nemhogy még aztán veszekedjen velem a pasi, aki elvileg engem választott élete párjául, hogy mi van rendben rajtam. Persze itt nem arról van szó, hogy XS-es gatyát veszek S-es helyett, mert akkor persze szóljon...
2014. szept. 16. 19:50
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, tudod, hogy nevezik azt, amit ide alkottál? Irányított kérdésnek. Miért nem tudod egyszerűen megkérdezni, hogy "Ti hordanátok továbbra is azt, ami a férjeteknek nem tetszik, vagy nem vennétek fel többet?"

vagy hasonló.

Ilyen szájbarágós kérdést a nagyon rendes tanár szokott feltenni a vizsgán, hogy mentse a bukástól a nagyon hülye diákot.


De hogy válaszoljak a kérdésre: DE IGEN, én hordom, mert én nem a párom utasításai alapján öltözködöm.

2014. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ó, igen a csadorom színét is ő választja ki... Na, ne vicceljünk már! Abba, hogy én mit viselek, mint dönteni képes, önálló individum, abba senkinek semmi beleszólása nincsen, maximum, akik fontosak számomra, annak a véleményét meghallgatom, mérlegelem.
2014. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyat veszek fel ami nekem tetszik. Példa: utálom a tangát, képtelen vagyok elviselni, anno a barátom egyfolytában ezzel cseszegetett, hogy hordjak tangát, mert csak az sexy. Hamar meguntam és vettem pár darab nagyi bugyit, aztán abban lejtettem előtte. Ette is a fene rendesen, de én nyertem! =D Békeajándéknak kaptam tőle egy Victoria's Secret bugyit, cserébe a szeme láttára dobáltam ki a nagyi bugyikat. Azóta nem szól bele.
2014. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
5: köszönöm, nagyon érdekes volt:) De mivel a barátnőmről szól a kérdés, kedves válaszoló, aki nem hordja, így a ti SEM hordjátok kérdés is teljesen rendben van...:)
2014. szept. 16. 20:21
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Volt ebből egy kisebb vitánk már a barátommal. Megmondta, hogy egyes ruháim nem tetszenek neki, konkrétan egy cipőmre gondolt, amit kb. már 8 éve hordok. Én viszont azt szeretem hordani, ami nekem tetszik. Azokban a ruhákban érzem jól magam, amik tetszenek és amiket szeretek és konkrétan a túl nőies darabok általában nem azok... Egyébként más az, ha pl. valami tök új dolgot veszek fel, amit nem szokott meg nálam, de az én öltözködésem már akkor ilyen volt, mikor ezelőtt 5 évvel megismert és így szeretett később meg. Ezért nem érzem fairnek, hogy most közli, hogy ez és ez milyen ótvar már. Az meg a másik, hogy (szívemre teszem a kezem) egyszer sem mondtam neki, hogy öltözzön máshogy. Mondtam véleményt, ha kellett, de nem akartam megváltoztatni.

Egyébként nem komoly a dolog, mert hónapok óta szóba sem került az ilyen téma, szóval valószínű, hogy nem is akar komolyabban megváltoztatni.

2014. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem akarja megmondani, hogy mit hordjak vagy milyen színnel fessem a körmöm..... Olyan van, hogy megkérdezem..szerinte melyik felsőt vagy lakkot vegyem meg és akkor elmondja a véleményét... De konkrétan soha nem állt még elém a 10 évünk alatt, hogy:

Nana drágám! Nehogy lilára fesd a körmöd, mert az ku.rvás!

Szerintem ez így olyan gázos...

2014. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!