Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, van köztetek olyan, aki a gyermeke megszületésével döbbent rá arra, hogy rossz férjet és rossz apát választott a gyermekének, pedig a gyermek megszületése elött tényleg minden szép és jó volt?

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek ezt meg?
2015. márc. 1. 08:29
 1/8 anonim válasza:
39%
Nem. Én csak olyan férjeket ismerek, akik a gyermekük születése után döbbentek rá, hogy rossz feleséget és rossz anyát választottak a gyereküknek. Pedig addig minden szép volt.
2015. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

En ilyen vagyok. Nagyon felreismertem. O akarta jobban a gyereket. Csak nala minden csoda 3 napig tartott. Onnantol, hogy rajott mennyi gond van egy babaval, menekult a szamitogepes, telefonos jatekokba es a tv-be. Le se kakilt minket. Elkezdett hazudozni. Mikor kiderult, elkoltoztem tole. Egeszen addig en próbáltam vele beszelni, hogy ez igy nem jo, de nem tulzottan erdekelte. Masfel evesen a gyereket is terrorizalta, bedobta a szobaba, ellokte hogy ot ne zavarja. Vegul engem is bezart a lakasba, hogy ne mehessek sehova. Azt hitte, hogy en soha nem hagyhatom el, hiszen felesegul vett. Es baromi nagyot koppant, mert igy is meg tudtam oldani, hogy lelepjek a gyerekkel.

Azota egy boldog hazassagban elek szerencsere.

2015. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen


Jobban akarta a gyereket, addig minden "tökéletes" volt

Megszületett, és megszűnt a munkahely, mtehát hiába volt meg a megfelelőnél többszörös munkaviszony, juttatás kb semmi, nem hova visszamenni, amikor2 honapja kevesebb volt, akkor azt mondta, hogy nem tartja el a gyereket se. És tőle ne kerjen az ember szalámira se..

Még évek kellettek a válásig, mert nem hittem el, hogy ez igaz..

Láthatásra a gyereket tesója viszi, hogy a nagyszülők lássák, ( ők nagyon korrektek,més jó anyós-após voltak mindig)

Válásnak úgy mentünk neki, hogy ő akarja a gyereket, aztán rájött, hogy mégsem...az elmult 3 évben 2 szer látta, azőta van másik gyereke, és útban a 3. Kívancsi vagyok ott meddig tart ki a hölgy)

2015. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenki így érez a gyerek után
2015. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki. A férjem jó apa. Teljes mértékben képben van mindennel, és mindenben részt vesz, amikor itthon van. Etet, pelenkázik, játszik vele, mondókázik. Az elmúlt tíz hónapban talán két olyan alkalom volt, amikor azt mondta, hogy most hullafáradt és inkább az ágyat választja.
2015. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Előtte előadta, hogy akar egy rakás gyereket, meg milyen jól kijön velük (ja, ha maximum egy órát kell őket szórakoztatni), a háztartási munkákat is úgy ahogy megosztva végeztük.

Megszülettek a gyerekek, pár hónapig előadta az év apukáját, aki fürdetett, tolta a babakocsit, majd szépen kezdte magát kihúzni a feladatok alól, csak a számítógép mögött ült.

Persze kihatott a kapcsolatunkra, amit úgy próbált rendezni, hogy majd féltékennyé tesz, én meg majd teperek érte. Ott taktikázta el magát, hogy én azt mondtam, hogy nem küzdök ezért a kapcsolatért. Rossz volt apának, nem volt a társam csak egy hisztis kamasz gyerekem. Ráadásul az én nyakamba szakadt a család eltartása (én fizettem mindent), az összes házimunka, a gyereknevelés.

2015. márc. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves 2-es!Irtad hogy azóta boldog házasságban élsz.Hogyan találtad meg a párodat kisgyerek mellett?Nehéz volt igy párt találni?Férjed elfogadja a gyermekedet?Anyagilag hogyan oldjátok meg a saját gyerekeddel kapcsolatos dolgokat?
2015. márc. 6. 08:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Amiért én leirtam a kérdést az az,hogy gyermekem születése után férjem nemhogy eröt adott és támogatott ebben a nehéz helyzetben,hanem sokszor orditozott velem, hogy miert nincs rend,nem kellett volna nekem gyerek,mert nem vagyok elég kemény az éjszakázáshoz,ahelyett,hogy segitett volna bármiben.Mostmár ott tartunk,hogy csak a gyerek miatt élünk együtt,megutáltuk egymást.Viszont a kölstégeinket(rezsi,háztörlesztés)együtt közösen fizetjük.Én gyesen vagyok.Ha elválnék,nem tudnék most hova menni a gyerekkel,biztos nem fizetne gyerektartást,egyedül nem tudnék mindent kifizetni.Szar helyzet.
2015. márc. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!