Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem félre lépett. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krókusz kérdése:

A férjem félre lépett. Szerintetek ilyen hozzáállással akarja ezt még egyáltalán folytatni?

Figyelt kérdés
Az, hogy idáig jutottunk, nyílván kettőnk hibája. Azóta én úgy gondolom mindent megpróbáltam, hogy rendbe tegyem az életünket, de nem érzem, hogy elegendő segítséget kaptam volna hozzá. Nagyon sok dolgot „elnéztem” neki az elmúlt hónapokban. Most viszont úgy érzem, neki kell megtennie mindent. Szerintetek érthetetlen kérés az, hogy nem alhat máshol? Nem mehet el olyan programokra, ami több napos? Szerintem logikus, ő pedig folyamatosan azzal jön, hogy nem érti és hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz…. És meggyőződése, hogy majd ezt is „elnézem”. Pedig nem fogom. Egy ilyen programmal betelik a pohár. Mit tegyek, hogy ezt megértse? Szerintetek ilyen hozzáállással akarja ezt még egyáltalán folytatni?
2015. márc. 3. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj, de hova parancsolgatsz, hova követelőzöl azok után, hogy megcsalt? Láthatóan semmibe vett, és konkrétan ki is jelentette utána is, hogy nincs közötök egymáshoz. Akkor meg miért hiszed, hogy beleszólhatsz abba, amit csinál? Vedd már észre, hogy egyáltalán nem érdekli, mi lesz a "kapcsolatotokkal" - ami már eddig sem létezett, csak a te fejedben?
2015. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem azt írta hogy nincs közük egymæshoz, olvasd el rendesen.


Kérdező! Épp azért viselkedik így, mert mindent elnéztél neki. Koppanjon csak.

2015. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1%
Az ilyen kérdéseknél én mindig bizonytalan vagyok. Ugyanis miért feltétele (esetenként alapvető feltétele) a házasságnak, hogy a nemi partner kizárólagosan a házasfélre korlátozódjon ? Tudomásul kell venni, hogy az "önkorlátozás" nem erőssége mindenkinek. Ráadásul tudjuk jól, hogy a nemi vonzerő bizony a házasságban is elszürkül és nem feltétlenül a nemiség az, ami egy házasságot összetart. Valljuk be, egy idő után egyáltalán nem ez.
2015. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

A fő kérdés inkább az, hogy te miért akarod folytatni? Mi értelme? Ha egyszer megcsalt, megfog többször is, max vigyáz, hogy ne derüljön ki. Ennyire ne légy igénytelen, hogy elnézed neki a hűtlenséget. Legyen már benned annyi tartás.


Amúgy nem tudom másnál hogy van, nálunk szóba sem jön, hogy máshol aludjon bármelyikünk is, mert EGYÜTT AKARUNK aludni.


Amúgy ha egy ember hűtlen, arról csak ő tehet. Ha problémája volt, elmondhatta volna, megbeszélhette volna veled, vagy ha nem tartja megoldhatónak a dolgot akkor lezárja a kapcsolatot és utána megy máshoz, nem félredug a hátad mögött. Az nem megoldás semmire, csak véglegesen tönkreteszi a bizalmat, ami nélkül semmi értelme egy kapcsolatnak/házasságnak.

2015. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
ferfivel vagy novel csalt meg?
2015. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Az a kegyetlen igazság, hogy vagy megbocsátasz neki és bízol benne, hogy elmehet több napos programokra, vagy hagyjátok az egészet a fenébe. A férj nem teper túlzottan, ahogy látom, én elgondolkodnék a helyedben a megbocsájtáson, bizalmon. Az, hogy eltiltod, nem megoldás, neki kéne éreznie, hogy mi most a fontossági sorrend (kapcsolat rendbehozása, nem többnapos bulik), ha ő nem így gondolja, kár az egészért.
2015. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Milyen többnapos program? Nem mindegy, hogy céges buli vagy legalja fesztivál, vagy haverokkal pecázni. Céges bulin nyilván illik ott lenni, persze munkatárssal is megcsalhat, a másik kettőn meg nem lehet tudni, mi történik, szóval, ha ilyesmi, megértem, hogy aggódsz. Persze attól még lehet, h eszébe se jutott, hogy ott is adódhat "alkalom".


Viszont szerintem sem kellene ennyire megalázkodnod őnagyságának. Mi az már, h ő csalt meg és te nézel el neki dolgokat?

2015. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

3-as alapvetően egyetértek veled, hiszen az ember nem monogám lény, bármennyire is hirdetik ezt. Viszont van egy rohadt nagy "DE"! Mindez csak akkor működhet, ha mindkét fél nyílt lapokkal játszik. A megcsalás fájdalmát, pontosan a "csalás" okozza. Vagyis a másik fél tudatos, előre kitervelt átverése.

Kérdező, neked kell érezned ezt a dolgot. Ha a férjed semmit nem tesz a kapcsolatotok helyrehozásáért, sőt úgy tűnik nem is fogja föl, hogy neked mi a gondod az egésszel, akkor szerintem egyértelmű a dolog. Ne pazarolj túl sok időt egy olyan emberre aki semmibe nem néz téged.

2015. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Most konkrétan az elmenésre válaszolva, igen érthetetlen kérés, hogy ne menjen el. Felnőtt ember, nem a gyereked, hogy megszabd neki, hova mehet. Megcsalni meg 30 perc alatt is meg tud, ahhoz nem kell ottaludni. Butaság ilyennel zargatni.
2015. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
A megcsalás elég szörnyű, de az meg egyenesen nevetséges, hogy úgy bünteted, mint egy gyereket.
2015. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!