Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mi mindent tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mi mindent tesztek meg, hogy szexik legyetek és férjek, mi a minimum amit elvártok ezen a téren?

Figyelt kérdés
Hogy szexik legyetek/maradjatok.. Fordított szituban is érdekel, azaz nôk mi vártok el a férjtôl ezen a téren?

2015. márc. 3. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Öööö... minden nap zuhanyzom.
2015. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nem töröm magam ilyesmin. Tiszta vagyok, jó illatú, a hajam sosem zsíros, szőrtelenítek, újabban ügyelek az egészséges táplálkozásra, de ezt magamért is megteszem. Ennyi.


Nem járok kozmetikába, nem rakatok műkörmöt (sőt, ki sincs festve, viszont tiszta), nem használok semmi extra kozmetikumot, nem járok szoliba, fodrászhoz 3-5 havonta eltalálok hajat vágatni, nem járok konditerembe, nincs egy szobányi ruhám, csak minimális. Nem hordok szexi tangás fehérneműt, csak ami kényelmes nekem (ami nem nagymamabugyit jelent!), nem tanulok rúd táncolni, hogy elcsábítsam a férjem.


Neki így vagyok jó, ahogy vagyok, és ehhez csak olyannak kell lennem, amilyen vagyok. Nem kell erőlködnöm.

Ő szintén úgy jó nekem, ahogy van.

2015. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Edzek, odafigyelek az étkezéseimre, karbantartom a testemet. Csinosan öltözködök, még otthon is.


Ez persze nem kisestélyit jelent szombat délután. Csinos melegítőt és megfelelő méretű felsőket, pólókat hordok otthon.


Igyekszem a hajamat is rendben tartani, bár otthon általában csak összefogom.


Ezek mellett pedig csak csipke alsóim vannak. Van néhány pamut bugyim a női napokra, de azokat viszonylag gyakran lecserélem..nincs kinyúlt, foltos, szakadt bugyim.


Kb. ennyi. Ezek szerintem teljesen vállalható dolgok, nem igényelnek túl sok energiát. Nyilván a torna az idő, de ha épp nincs időm, akkor nincs. Ha mást nem, akkor az esti fürdés előtt tornázok 30 percet.


Fordított esetben? Öltözzön normálisan a párom is, és figyeljen oda magára.


Nekünk is vannak csalós napjaink, amikor szülinapozunk, vagy étterembe megyünk, vagy épp megkívánunk valamit, de alapvetően nem járunk rá a hűtőre.

2015. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

És ezeket a dolgokat persze a másikért is csináljuk, de leginkább magunk miatt.

Én így sokkal jobban érzem magam a bőrömben, ahogy ő is.


Ha a párom felszed 5 kilót, akkor már megy a hiszti a részéről, hogy kövér.. (egyébként nem) :)

2015. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Igyekszem a legtöbbet kihozni magamból, de ez nem azt jelenti, hogy mindig a szexisségen van a hangsúly... egy nehéz munkanap után nekem is, neki is sokszor többet jelent egy isteni vacsora közösen, egy forrófürdő, egy üveg pezsgő vagy bor valami nassolnivalóval, egy masszázs, egy jó film popcornnal mint egy szexi csipkés franciabugyi látványa.


Mindig igényes vagyok és ápolt, de az, hogy éppen szexire vagy lazára vagy sportosra vagy elegánsra veszem-e a figurát az adott naptól függ. A férjem ezzel ugyanígy van. Nem igénylem, hogy minden nap csak arról szóljon, hogy hogyan tud elcsábítani, többet ér, ha a lelkemmel is egyaránt törődik. Nyilván emellett fontos, hogy igényes és vonzó legyen az ember, de hogy minden nap a szexisségen járjon az agya, na az tőlünk távol áll.

2015. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Jol irtak elottem, nem a ferjemert torodom magammal, hanem magamert. Nekem szules utan fontos volt, hogy visszanyerjem az alakomat, ezert direkt futobabakocsit vettunk. Minden nap sminkelek, hajamat megcsinalom, habonta jarok kozmetikushoz es fodraszhoz is. Nem tudnam elkepzelni, hogy ezeket ne tegyem, azert mert gyerekem lett. A ferjem edzo, igy az o mozgasa is megvan. Amit tole elvarok a borotvalkozas arcon, honaljon es odalent.
2015. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

egészségesen táplálkozok + hetente háromszor edzek, illetve jógázok (nyilván az ápoltság és csinosság az alap)

férjemtől is ennyit "várok" el, de nincs nehéz dolga, mert jól főzök, szóval neki "csak" edzenie "kell" :)

2015. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Úszok, jógázok, figyelek az evésre, zöldturmixot iszom naponta, igaz, mindez pcos és inzulinrezisztencia miatt indult. Kigyógyultam mindkettőből, de tetszik a változás mindkettőnknek, úgyhogy maradtam az egészséges étrendnél. Nem vagyok sovány alkat mondjuk, de nem is akarok az lenni. Hosszú hajam van, fodrászhoz nem járok vele, ritkán anyu vág belőle. Néha kozmetikushoz eljutok. A körmeimet szépen ápolom, de nem festem, mert a férjem utálja a szagát a körömlakknak. Otthon szabadidő cuccban vagyok, illetve mióta van ez a leggings meg hosszabb felső láz, azóta azokban is, mert nekem fontos, hogy kényelemben érezzem magam otthon. Minimálisan festem magam. A férjemnek ezek így mind megfelelnek.
2015. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Fordítva én azt szeretném a férjemtől(ez nem konkrét elvárás, mert nem hagynám el emiatt, de tegyen meg ennyit magáért), amit én is megteszek: egészséges étkezés, rendszeres sport, ápoltság. Sokáig szeretném még őt nézegetni, és sok-sok évet együtt tölteni vele, ezért viszont tenni kell, hogy egészségesek maradjunk. A melegitonadrágokat nem szeretem rajta, de minden más cucca egyszerű, mégis ízléses, azokat szeretem:)
2015. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8: mit teszel a zöldturmixodba? :)
2015. márc. 4. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!