Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mi mindent tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mi mindent tesztek meg, hogy szexik legyetek és férjek, mi a minimum amit elvártok ezen a téren?

Figyelt kérdés
Hogy szexik legyetek/maradjatok.. Fordított szituban is érdekel, azaz nôk mi vártok el a férjtôl ezen a téren?

2015. márc. 3. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezekkel kezdtem:

[link]


Annyi, hogy nekem a gyömbér túl sok volt bele, és azt általában ki szoktam hagyni.


Az alaprecept az, hogy 3 deci víz, 1 banán, 1 alma, 2 csésze salátalevél (bármilyen, ami van otthon, pl. fejessaláta, spenót, sóska, madársaláta, stb.). Volt már, hogy helyette répát tettem bele, abból 1 csésze is bőven elég, mert erős az íze.


Csináltam már több banán nélkülit is, férjemnek jobban bejön úgy. Pl volt egy szál répa, 1 alma, 2 narancs. Max. 24 óráig tárolható hűtőben, de a narancsosak nem olyan finomak ennyi idő után, azok azonnal fogyasztva sokkal jobbak. Én este szoktam készíteni magamnak, egy shakerbetöltöm (kb 7-8 deci lesz belőle), és délelőtt azt iszogatom.


Az a jó benne, hogy a gyümölcsök tök jól elnyomják a zöldségeket (ami nekem fontos), és ha éppen nem is sikerül egy adag olyan finomra, gyorsan meg lehet inni.

2015. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjemért? Semmit. Mindent amit teszek, azt magamért teszem. Hogy én jól érezzem magam. Annyira nagy ostobaság azt hinni, hogy majd attól, ha életed végigéig éhezteted magad és napi 6 órában nyomod a fitneszt, fehéríted a fogaid, barnítod műnap alatt a bőröd, és festeted a hajad, műkarmokat rakatsz fel és napi 24 órában műszempillában feszítesz, majd a férjed értékelni fogja és életed végéig ettől boldog és elégedett lesz.........ugye ezt azért senki nem gondolja? Mindenki csak annyit tegyen magáért, amennyit szeretne...magáért. Ne a férjéért, ne a szomszédért, ne a divatért és ne másért. Higgyétek el, ha szeret titeket a férjetek...akkor neki teljesen mindegy barna-e a bőröd vagy sem...hogy ki vagy-e sminkelve vagy sem...hogy felszedtél-e 5 kilót vagy sem... HA szeret...
2015. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11: Én imádom a smoothie-kat, rendszeresen készítek, kreatívoskodok vele :D

Például itt a legutóbbim:

[link]

[link]


Amit beletettem:répa, alma, retek, víz, kókuszvíz, kókusz, áfonya, citrom, chili

2015. márc. 4. 13:43
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bizony lányok! Úgy van ez, ahogy a 12-es válaszoló írja.
2015. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azért én meg szoktam kérdezni a férjemtől, hogy most éppen milyen színű körömlakk tetszene neki a körmömön és akkor olyannal lakkozom ki.
2015. márc. 4. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!