Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehet egy feleség, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy feleség, ha a férjben nem alakult ki apai szeretet a közös gyerek iránt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Semmit.

Érzéseket nem lehet kierőltetni.

2015. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szerettétek volna a gyereket? mennyi idős? Sajnos semmit nem tudsz tenni, igaza van elsőnek, az érzéseket nem lehet kierőszakolni.
2015. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem sokat.

Gyerekvállalás előtt kellett volna felmérni, mennyire szereti a gyerekeket, mennyire szeretne sajátot stb.

Sokat számít a családi minta: aki szerető családban nőtt fel, az valószínű szeretni fogja a saját gyerekét is; akit eldobtak a szülei, az rosszabb eséllyel fogja szeretni a sajátját.

2015. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én azért ennek a hátterére is kíváncsi lennék. Tény, hogy a férfiaknak sok esetben nem jön ez olyan ösztönösen mint a nőknek, de azért elő lehet segíteni. Én sokszor hagytam őket kettesben már pici baba kora óta, nagyon hamar kialakult köztük a kötődés. Viszont van olyan pár a családomban ahol az anyuka sosem hagyta a babát kettesben az apával, az apuka sosem pelenkázta, vagy etette, vagy fürdette a babát, így nem is alakult ki köztük olyan kötődés mint nálunk...
2015. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
az anyának meg kell tenni mindent annak érdekében hogy a gyerek megkapjanak minden szeretetet, törődést, az apjuk helyett is. én pont így nőttem fel, hogy semmi apai szeretetet nem kaptam. sajnos édasapám a gyerek és fiatalkora miatt egész életében nem tudta kimutatni az érzéseit. tehát egy ilyen apa is áldozat, az anyának pedig arra kell figyelni higy a gyerekei ne legyenek azok, hanem tanuljanak az apjuk hibájàbol. szomorú dolog, fogalmam sincs róla hogy milyen egy normális apa. viszont ha negatív hatással lenne a családra, akkor èn elválnék, (pl veszekedések, kiabálás) ha visszahúzódó fajta akkor meg kell próbálni elfogadni hogy olyan amilyen...
2015. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehet hellingeri családállításra. Ott kiderül, mi a baj, és mi lenne a legjobb megoldás. A férjnek nem muszáj mennie, lehet nélküle is.
2015. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy érzésektől függetlenül az apai felelősséghez hogy áll, a részét mennyire veszi ki a gyerek gondozásából, neveléséből.
2023. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!