Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is szoktatok ilyesmiken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Ti is szoktatok ilyesmiken veszekedni?

Figyelt kérdés

Hazajött a férjem külföldről és azóta, mintha a biológiai órám is felborult volna. Nem alszom jól, reggel nem tudok időben felébredni, nappal morcos vagyok. Nap mint nap bestresszel apró cseprő dolgok miatt.


Idegesít sokszor a férjem életvitele. Hiába szólok neki, a lakásban dohányzik és bűzlik az egész helyiség. Egész nap nem csinál semmit, nem viszi le a kutyánkat sem sétáltatni (mondván ő nem szereti a kutyát, nem az övé). Ha olyanja van, elmosogat, de gyakorlatilag a munka mellett rám hárul reggel este a gyerek iskolába készítése, lefektetése stb.

Most átmenetileg munkanélküli a férjem, két hét múlva már kezd - egyébként hála az égnek a munkahelyén a maximumot adja, csak otthon egy disznó.


Olyanokon veszekszünk, hogy pl. azzal fogad, hogy kitakarított, hogy meglepjen. Erre látom, hogy a mosogatóban még áll a víz, benne pár tányér. Szemetet beletette a kukászsákba ugyan, de azt le sem vitte. Ezek olyan alapdolgok, amit amúgy is meg kéne csinálnia naponta, erre mikor felhívom a figyelmét, hogy már három napja kérem, hogy vegyen macskawc-be almot, mert bűzlik az egész folyosó, megpukkad, hogy miért nem örülök a buzgalmának :/ Erre én kedvesen elmondom, hogy nekem a legfontosabb a macskaWC, tudja jól, hogy utálom ha szaga van - erre ő ordibálni kezd, mint egy majom. Szóval ilyenek mennek. Sokszor úgy érzem, nem bírok ilyen férfival élni. Jogos?


Most éppen Svájcba készülünk kiköltözni, 1-2 hónapon belül, ez most nagyon motivál, csak épp a férjem miatt vagyok kétségbeesve, na meg az miatt, hogy fogom magam érezni ott vele. Ha nem kecsegtetne ez a külföldi munkalehetőség, már talán föladtam volna.



2015. márc. 5. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
előtte is ilyen disznó volt?
2015. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
-jó gyorsan elmennék egy olyan pasi mellől ,aki általában idegesít,
2015. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Az en ferjem levinne a kutyat, ne hagyna kinlodni, a cicaalom meg mindig tiszta kell, hogy legyen, ezt o is tudja. Viszont ferfibol van, nem akadok ki azon, gy ottmaradt 2 tanyer, bar az is teny, ogy nem orditana velem soha. En nem tudnek vele geyutt elni, se a kozos konyezetre, se a gyerekre, se rad nem figyel.
2015. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Ilyesmiken? Dehogy!

A férjem se lett volna, ha ilyen lenne.

2015. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Moby Dikk ***** válasza:
95%

Pedig eddig ugye egy megértő, odaadó, figyelmes férj volt, aki besegített a házimunkába, és példás életvitelt élt, igaz?

Ha nem, akkor mit panaszkodsz? Tudtad, hogy milyen emberhez mész hozzá.

2015. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan nem vagyunk házasok, de nem, nem szoktunk ilyesmiken veszekedni.

Nálunk alapvető dolog, hogy tekintettel legyünk egymásra.

2015. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Produkál az élet a szokásostól eltérő helyzeteket. Még az ismerkedési szakaszban tartottunk, mikor jött a baba, nem voltunk több éve együtt. Szerintem nem én vagyok az egyetlen akivel ez megesett. Na már most nem a múlton akarok rágódni, ez van, örülök a gyerekem...csak éppen lehet a férjemnél találtam volna hozzám jobban illő partnert. Ti élnétek a külföldi munka lehetőségével ?
2015. márc. 5. 09:15
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Akkor is külföldön dolgozott amikor megismerkedtetek, összeházasodtatok? Mert akkor bizony nagy buktató lehet ez nektek, hogy hirtelen együtt kell élni ténylegesen, és nem csak 1-2 hetet van itthon, vagy egy hétvégét amit eddig megszoktatok.

Az én vőlegényem nem ilyen szerencsére, de mi mindig is együtt éltünk, 1-2 hetet sem voltunk úgy külön egymástól. Van egy barátnőm, akinek a párja kamionsofőr volt, 3 éve vannak együtt, és már a megismerkedésükkor is kamionozott a srác. 2 -3 hetet nem volt itthon, 1 hetet igen. Leállásoktól függően általában 2-3 hetet volt egyhuzamban itthon ha éppen úgy alakult. Minden szép és jó volt, összeköltöztek, csak hát ugye ténylegesen sosem laktak úgy együtt. Aztán a srác otthagyta a kamionozást, mert, hogy ténylegesen a barátnőjével szeretne lenni, és ez így nem élet..csak hát kiderült, hogy így együtt nem igazán tudnak együtt élni, amikor már nem csak 1-2 hétről van szó. :/ Valószínűleg szakítani fognak, mert most ismerik meg egymást ilyen téren igazán...

2015. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jótanács: Svájcban ki fognak titeket vágni az albérletből, hogy pislogni sem lesz időtök, ha nem cseréltek macskaalmot és tőletek bűzlik a közös folyosó. Ott eleve nem úgy működik, hogy leteszed a készpénzt és kapod a kulcsot, hanem szabályosan meg kell pályázni 1-1 lakást és a tulaj (aki a legtöbb esetben cég, nem magánember) majd eldönti, hogy kinek adja ki. Kutyával, macskával és kisgyerekkel valami isteni szerencse kell, hogy albérletet szerezzetek, de hogy ott aztán 3 napig ne cseréljetek macskaalmot, mert elfogyott, ti meg egymásra mutogattok, hogy a másik miért nem vett... ott ezt egyszer lehet eljátszani, amíg a szomszéd fel nem hívja a lakás tulajdonosát, hogy büdi az új lakó.
2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, tudom :( 4 évet éltünk kinnt. Szerencsére ott ez nem volt gond, mert kertes házban laktunk a hegyekben, a macska többet volt kinnt, mint bennt. A férjem 4 évig nem dohányzott, aztán mikor rákapott, nem is tudtam róla, mert eltitkolta, szóval ez is új dolog. (Illetve most már tart egy ideje...)


Látod, engem nagyon idegesít ez az egész! Mindig én vagyok az aki lemegy macskaalomért, macskakajáért, aki rendben tartja a házat, gyereket - csak amikor a férjem nem dolgozik elvárnám, hogy besegítsen, mert én ugyanúgy dolgozom. Amikor ő is dolgozott napi 12 órát nem idegesített, miért nekem kell mindezt megcsinálni, de a mostani felállásban igenis elvárnám tőle.

2015. márc. 5. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!