Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mivel lepnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel lepnétek meg a férjeteket ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha a férjeteket felvennék egy másik céghez sokkal jobb fizetésért és Ti nagyon büszkék lennétek rá emiatt és szeretnétek valamivel meglepni.


Mi lenne az?

Várom a tippeket...:)


2015. márc. 5. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én olyasmikre gondolnék az én párom esetében, hogy meglepném egy finom vacsorával, és koccintanánk egy pohár borral a sikerére. De ha a férjed olyan beállítottságú, vagy olyan beosztásban van, akkor akár jó ötlet lehet egy szép új toll, határidőnapló, vagy ilyenek is. Attól függ hogy milyen meglepetésre/ajándékra gondolsz. :)
2015. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Most a "sokkal jobb fizetesre" vagy a megfelelesere az uj munkahoz vagy nagyon buszke?
2015. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy gondolom, hogy ha a munkája miatt akarod meglepni, akkor mindenképpen azzal kapcsolatos is legyen a meglepi. Egy kivételes lábmasszázs este nem tartozna ide szerintem. Amúgy nagyon-nagyon jó ötlet, hogy meglepnéd valamivel. :) Szóval én az egyik vonalnak azt gondolnám, hogy új névjegytartó, új nyakkendő, nyakkendőtű, autóba öltönytartó fogas stb. tehát a megjelenésével, fellépésével kapcsolatban találnék ki valamit.

De elmehettek egy hétvégi wellness félére vagy olyan kis utazásra, ami nektek a feltöltődést adja, de van benne valami luxus is, ha már a méltóságos, jobb pozícióban lévő férjnek természetesen kijár. :)

Lehet étterembe is menni, szépen felöltözni és koccintani. Lehet barátokat is hívni és koccintani rá, hogy mások előtt is el legyen ismerve. Az sokat jelent egy pasinak, ha nem csak otthon van mondva, hanem mások előtt is büszke vagy rá.

2015. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Persze,hogy RÁ vagyok nagyon büszke,hiszen ehhez a céghez nem könnyű bekerülni. Ez egyértelmű!

Nyilván a pénz sem jön rosszul,mivel lakásra gyűjtünk.

2015. márc. 5. 09:22
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es és 3-as az ötleteket. Ezek mind jók. :)

Amúgy a vacsi ami nekem eddig eszembe jutott,de gondoltam kiírom ide hátha más ötletek is vannak. :)

2015. márc. 5. 09:24
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Tavaly a férjem is bekerült egy olyan munkahelyre (külföld) ahol nagyon jól keres, és lehet azt mondani, hogy aki ide bejut annak ez nyugdíjas állás. Én tudtam, hogy bekerül, mert elég okos, és értelmes ember. De azért mert új munkahelye lett, jól keres, nem leptem meg semmivel. Nálunk ez nem szokás. Inkább csak örültünk, hogy sikerült.
2015. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Vacsi????

Kedves ferjjel nem vacsoraztok minden este?

2015. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 6-os. Azért gondoltam rá,hogy meglepem,mert úgy érzem megérdemli,mert sokat dolgozik azért,hogy 1x saját lakásunk legyen. A másik pedig az,hogy azért Ő anyagilag sokkal többel hozzá tud járulni a megélhetésünkhöz,persze én is beleadok a kasszába,amennyit tudok,de nagyon sok mindent Ő fizet.
2015. márc. 5. 09:31
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Foglalnék azstalt és beülnék vele egy étterembe.
2015. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok. Szerintem egy jó kapcsolatban az emberek törődnek egymással, odafigyelnek egymásra. Attól még, hogy házasok, attól még szabad (sőt kell) odafigyelni, elismerni, büszkének lenni a másikra. Nem csak úgy hagyni, hogy hát ez természetes. Nemcsak a gyereknek esik jól a dícséret, hanem a felnőttnek is. Attól lesz vagy marad meg az önbizalma is. Egy nőnek is jóelsik, ha megdícsérik a frizuráját, a főztjét stb. Pedig a frizuráját nem is ő csinálja esetleg, hanem a fodrász műve. Mégis elvárják/juk a dícsérjék. Ha a férj saját erőfeszítésből kerül jó pozícióba, sikereket ér el, akkor szerintem azt vétek lenne szó nélkül hagyni és igenis dukál mellé valami tett is. Hogy ez vacsi vagy más, az egyéni lehetőség stb. kérdése, de az nem kérdés, hogy jár.
2015. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!