Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mivel lepnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel lepnétek meg a férjeteket ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha a férjeteket felvennék egy másik céghez sokkal jobb fizetésért és Ti nagyon büszkék lennétek rá emiatt és szeretnétek valamivel meglepni.


Mi lenne az?

Várom a tippeket...:)


2015. márc. 5. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem most váltott a férjem január végén. Nem ő kereste a lehetőséget, hanem a cég kereste meg. Hasonló munkakör, csak több felelősséggel és több fizetéssel. Viszont így sokkal többet is autózik. (Építészmérnök és több városban van folyamatban levő építkezés az ország területén, ahol alkalmanként meg kell jelennie.)


Én egy olyan autósrádiót vettem neki, amire nagyon rég vágyott amibe a telefonját is be tudja tenni és akkor GPS, kihangosító, rádió egyben, meg még egy csomó minden -szerintem tök felesleges- dolgot tud.

2015. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Kulonleges vacsora gyetyakkal, kozos furdo :) egy pohar bor. :)
2015. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

"De azért mert új munkahelye lett, jól keres, nem leptem meg semmivel. Nálunk ez nem szokás. Inkább csak örültünk, hogy sikerült."


Lehet, h nálad nem szokás, de a férjed lehet, h örült volna neki. Tipikus önző liba lehetsz, sajnálom a férjedet.

2015. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

37/F


Én ennek örülnék,és hidd el,hogy ő is! Ráadásul ezzel bizonyítanád,hogy valóban szereted és bízol benne!


[link]

2015. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc édességét csinálnám. Már ha az én férjemről lenne szó. (palacsinta karamellöntettel)
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!