Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másodszor is megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor is megcsalt a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 ève megcsalt a fèrjem,megbocsájtottam neki annak ellenère hogy bevalotta õt szereti!1èv után vèget èrt a kapcsolatuk!Most ismèt tudomást szereztem róla hogy megcsal ès ugyanazzal a nõvel ès mèg mindig szereti ráadásul 32èvea!Mi mindketten 46 èvesek vagyunk felnött lányunk van mit tegyek???

2015. márc. 7. 21:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
tudhattad volna hogy megint megteszi ha megbocsájtasz neki. Kutyából nem lesz szalonna, főleg hogy büntetést se kapott érte. Ha megint megbocsájtasz ugyan ezt fogja tenni.
2015. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
52%
Lepődj meg :DDDDDD Jézusom, meg is érdemled, ha ennyire buta vagy.
2015. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Ez nehéz. Sajnos ez azt bizonyítja hogy azóta sem tudta őt elfelejteni a férjed. Okos tanácsot nem tudok neked adni, de azt javaslom hogy ne csinálj hisztériás jelenetet. Azzal csak a nő malmára hajtod a vizet. Az jön ki belőle hogy a nő milyen megértő és kellemes társaság, te pedig egy hárpia vagy aki úgy ki van borulva hogy nem lehet a társaságod elviselni.

Az erőszak mentes kommunikációról több videót is találhatsz a neten. pl: https://www.youtube.com/watch?v=SlKPNO09yeU Érdemes ebben a stílusban közölni vele a közlendőidet, mert akkor muszáj figyelemmel lennie a lelkedre.

Neked most azt kell eldöntened hogy harcolsz a házasságodért jelenleg, vagy emelt fővel kilépsz belőle. A szívedre hallgass ebben, ne más élettapasztalatára.

2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
válj el!!! (ezt szokták itt miden ilyen esetben tanácsolni nem?:) ) de én már az elsőt se bocsájtottam volna meg (nem is tettem)
2015. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

A nőről mit lehet tudni? Van családja, férje, gyereke? Vagy csak a te férjedre várt eddig?

Ha szingli a nő, és mint írod hogy 32 éves, te meg 46 és felnőtt a lányotok lehet hogy elvárja hogy elváljon a férjed és neki csináljon gyereket. 32 évesen már ketyeg a biológiai óra.

2015. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Bevalotta,hogy mást szeret akkor miért nem váltál el?

Nekem ez már egy indok.

Szerintem itt az idő,hogy tovább lépj !

Keress olyat aki téged szeret és hidd el most lehet nehéz bele gondolni,hogy milesz a férjed nélkül,de már csak jobb lehet.

Vagy ha nem váltok el valamiért akkor te is keress egy pasit.

2015. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Van már egy gyereke,ès a fèrjemmel is terveztèk csak eddig nen jött össze most meg bukta van
2015. márc. 7. 21:33
 8/41 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy te mit tegyél, fogalmam sincs. Nyilván két lehetőséged van

Az egyik, hogy mosolyogsz, vállon veregeted, majd azt mondod.- Béla! 3 a magyar igazság, no van még egy dobásod, hogy megcsalj! Addig szépen elvagyunk így is.

A másik lehetőség, hogy elhagyod.


Én személy szerint már az elsőnél összepakoltam volna egy bőröndnyi ruháját, és kitettem volna a lakásból.

2015. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
És hogy derült ki hogy megcsal?
2015. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
71%
A válasz nagyon nehéz. Tanácsot lehet adni, de a végső döntést ezer dolog befolyásolhatja!Milyen a párod? Megéri harcolni érte? A bizalom persze végleg odalett,és anélkül nagyon nehéz!!Soha többé nem fogsz hinni neki!Az is igaz, hogy 46 évesen egy felépített életből nem egyszerű kilépni, és mindent újra kezdeni,de nem lehetetlen!!Sokat nyom a latba, hogy ugyanaz a nő,és ez már valamit bizonyít:őt szereti!! Tudsz ezzel a tudattal élni mellette?? NEKED KELL DÖNTENI!
2015. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!