Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másodszor is megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor is megcsalt a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 ève megcsalt a fèrjem,megbocsájtottam neki annak ellenère hogy bevalotta õt szereti!1èv után vèget èrt a kapcsolatuk!Most ismèt tudomást szereztem róla hogy megcsal ès ugyanazzal a nõvel ès mèg mindig szereti ráadásul 32èvea!Mi mindketten 46 èvesek vagyunk felnött lányunk van mit tegyek???

2015. márc. 7. 21:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

A nő elérte a célját ha sikerül így kidobatnia a férjed. Ha a férjed nem akar válni, és olyan férfi akiért érdemes harcolni ülj le vele és higgadt, normális hangnemben mondd el a feltételeidet. Érezze hogy ha találkozik a nővel többet akkor veled az élete nem fog tovább működni, mert elfogyott a megbocsájtás.

Ha nem olyan férfi akiért érdemes harcolni , dobd ki és menjen a lotyójához.

2015. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én azt vallom, hogy egy hosszú kapcsolatot nem biztos, hogy felrúgnék egyetlen egy botlás miatt, bár a viszonyt én szerintem már akkor sem toleráltam volna. De megbocsájtottál, ez a múlt. Viszont most másodszor is megtette, én azt gondolom, hogy kapott már egy esélyt, nem élt vele.

Nem vagyok a válás híve, de azt hiszem ebben az esetben igenis válnék, mert ez nem botlás, nem először, teljes mértékben hülyének néz. Ha komolyan gondolta volna, hogy megbánta és veled akar maradni, nem teszi meg újra.

2015. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Most ahogy ki borult a dolog kiderült hogy már több mint egy ève tart!
2015. márc. 8. 12:51
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos ez ilyen. Aki hazudik, az hazudik. Rákap az ízére, és csinálja. Nem tartja vissza a bukás veszélye, nem beszélve arról, hogy úgy gondolhatta, úgyis megbocsátasz.

A te lelkiismereted legyen tiszta, esélyt adtál neki, de most már dobd ki mint macskát szarni.

Az a másik nő se százas amúgy, hogy gyereket akar a faszitól úgy, hogy tudja, hogy veled él.

2015. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Azért buktatta le magukat hogy a férfi végül mellette legyen kénytelen dönteni.
2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Állitólag a fèrjem el akart válni vele èlni de nem mert lèpni mert ahhoz gyenge ès ûgy gondolta ha gyerek lenne könnyebben menne!
2015. márc. 8. 13:29
 37/41 anonim ***** válasza:
Azt a tanácsot nem fogadod meg, hogy dobd ki? Végem értsd meg!
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Vége ,*
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte magadhoz: a férjed nem szeret téged, csak egy gyáva féreg, aki nyilván fél a környezete reakciójától, hogy lecseréli az öregedő feleséget egy fiatalabbra. Az is lehet, hogy nem hiányzik már neki az újrakezdés, az újbóli gyereknevelés, de a fiatalabb husi igen, és a nő előtt meg veled takarózik. A te esetedben teljesen mindegy, mert egy féreg, aki csal, hazudik és téged biztosan nem szeret. Mihez ragaszkodsz? A házasságod, a látszólag rendezett életed látszatához? A közös vagy felbontását akarod elkerülni, félsz, hogy nem találsz már lakótársat (szándékosan nem írom a társat, mert a férjednek sem vagy az)vagy eltartani nem tudod magadat? Ez az ember csak kényelemből van veled, ha neked ez megfelel, legalább használd ki te is őt, ahogy tudod, ha pedig nem, akkor szedd össze magadat, és hajtsd el a fenébe.
2015. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jól írja, igaza van!
2015. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!