Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másodszor is megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor is megcsalt a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 ève megcsalt a fèrjem,megbocsájtottam neki annak ellenère hogy bevalotta õt szereti!1èv után vèget èrt a kapcsolatuk!Most ismèt tudomást szereztem róla hogy megcsal ès ugyanazzal a nõvel ès mèg mindig szereti ráadásul 32èvea!Mi mindketten 46 èvesek vagyunk felnött lányunk van mit tegyek???

2015. márc. 7. 21:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
60%
Akkor régen kellett volna kidobnod. Hát tessék, itt az eredmény. Amikor visszafogadtad, ezt vállaltad. Valahogy nem tudom ezért sajnálni az olyan embereket, akik egy hűtlen dög alá adják még a lovat azzal, hogy"megbocsatanak" és minden megy a régiben. Bocs.
2015. márc. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
76%
Én azt a régimódi elvet vallom amit az idősek is , ha valami elromlik , megpróbáljuk megjavítani előbb .. S nem kidobni ! De ez most más ... Erre én is azt mondom , ennek végérvényesen .- ot kell tenni a végére ! Idős vagy te már bohócnak , ne engedd magad bepalizni . Találhatsz még magadnak bőven társat , lehetsz még boldog mással !
2015. márc. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem ért véget a kapcsolatuk 6 éve,csak óvatosabbak lettek.

Csak azért van veled,mert a másik nő visszatáncolt.

Ne maradj a szamár szerepében!

Ha vele maradsz,pokol lesz az életed,mert bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat sem!

Légy erős és emelt fővel lépj ki ebből a megalázó kapcsolatból!

2015. márc. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
63%
Ha ki akarsz szúrni a csajjal, akkor ne adj szabad utat neki, én biztos nem válnék, már bosszúból sem.
2015. márc. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem a férjedet sem. Szereti(szerette) azt a másikat, gyereket is akartak, kétszer is kapcsolatot kezdtek. Mi tartja még melletted? Te tartod el, vagy fél a vagyonmegosztástól? Mert hogy nem az irántad érzett érzelmek vezérlik, az is biztos. Hogy te miért nem váltál már el akkor, amikor elmondta, hogy a másik nőt szereti, azt megint nem értem. Nem lenne egyszerűbb szétmenni, és akkor mindekinek lehetősége lenne olyan társsal élni, akire vágyik, akit szeret?
2015. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt mondta, szereti, sőt már a közös gyerek is szóba került köztük, mi értelme, hogy ti együtt maradjatok? Minek? Ez a kapcsolat nagy valószínűséggel soha nem is ért véget, csak te hitted ezt.

Én elválnék, mert ennek semmi értelme.

2015. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ez történt veled,de igazából 6 éve amikor megbocsájtottál neki egy 1 éven át tartó viszonyt akkor te jogosítottad fel arra,hogy újra megtegye.Hiszen azt látta,hogy megbocsájtod és úgy volt vele ha még egyszer,többször megteszi azt is megfogod!

A magam részéről úgy vagyok ezzel,hogy ha egy alkalmas dologról van szó akkor üsse kavics mindenki hibázhat egyszer! De ez már egészen más. Ha szereti azt a nőt már pedig ezt be is vallotta neked akkor szerintem nincs miről beszélni! Már 6 éve el kellett volna hagynod amikor bevallotta,hogy a másik nőt szereti.

2015. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Velem 4,5 éve történt.Én is megbocsátottam,mert megértettem,hogy mi volt rossz a házasságunkban,és miért kereste ,másnál a boldogságot.Ott inkább csak a nő részéről alakult ki érzelem, gyereket akart a férjemtől,és az hazudta, már terhes, hogy ezzel kösse magához a férjem...(hozzáteszem,pár hete tartó viszony,pár alkalom szex)..


10 nap különélés után megbeszéltük a férjemmel együtt maradunk,és újrakezdjük...(persze első reakcióm nekem az volt ,hogy kidobtam, és válni is akartam)


De volt pár feltételem, pl. hogy megszakítja a kapcsolatot a nővel, amit ő meg is tett, de a nő lerázhatatlannak bizonyult...


Mindez már régen történt, de ha megtudnám, hogy mégsem szakított vele, vagy még 1x megcsalna mással,azonnal lezárnám a most 27 éve tartó házasságunkat....


Nem értem, ha szerették egymást, miért ért véget a kapcsolatuk?Miért maradt veled a férjed,és miért 6 év múlva derült ki, hogy újrakezdték....


Ez nem kérdés szerintem, mit tegyél,de te is tudod....


Pedig én aztán nem szoktam rögtön válást javasolni....

Sajnálom.

2015. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Mit tegyél:állj neki élni az életed!46 éves vagy,ideje lenne a hátra lévő éveid megélni,na nem a férjeddel.Nyugodj bele, de meg is mondta szereti azt a nőt.Hát éljenek együtt.A lányod felnőtt,az is éli az életét.ne még te kalimpálj egy olyan pasiért akinek te csak jó cseléd vagy.
2015. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Egy félredugás megbocsátható. A szerelembe esés nem, akkor sem ha nem volt szex. Engedd el.
2015. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!