Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők általában bátrabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában bátrabbak?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje benne vagyok egy kapcsolatban, de a paasinak felesége van. És bár tényleg szeretjük egymást, ő nem akar lépni. Eddig soha nem csalta meg a feleségét, ő volt a férjek mintapéldánya, eddig ő is elítélte ha valaki félrelép. Szóval...gyávaságból, mert mit szólnának az emberek, inkább marad. Szakítani nem tudunk, elmenni nem akar, elengedni sem. Így hát eldöntöttem, majd én cselekszem, a feleség tudtára adok mindent. Jól teszem, ti megtennétek?
2015. márc. 21. 04:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem akar fölvállalni az azért van mert tényleg nem akar fölvállalni. Neki csak arra a szerepre kellesz amit most betöltesz az életében . A jövőjét nem veled tervezi hanem a társával. Ha komolyan akarna tőled valamit lépett volna ez ügyben.

Nem biztos hogy olyan rossz a kapcsolatuk otthon mint neked mondja. Inkább az a valószínű hogy szeretne egy kis kalandot a meglévő élete mellé.

Ha borítod a bilit , nagyon sok embernek okozol fájdalmat, nem csak a feleségnek. Sok hasonló esetben a férj inkább a házasságához ragaszkodik mint a szeretőhöz, ezért nagy valószínűséggel őt fogja választani, te pedig kiesel a kosárból. Viszont sok ember haragjának a célpontja leszel. Ezt akarod? Neked ez a szerelem?

Ha melletted akart volna dönteni, már melletted döntött volna hidd el!

2015. márc. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem rossz a kapcsolatuk, semmi rosszat nem tudna mondani, elvileg jól megvannak. Ennyi.

Nem kalad vagyok, nem a szexen áll a kapcsolatunk. Tudom, hogy szeret, érzem, minden cselekedete is ezt mutatja.

Az hogy kinek okozok fájdalmat nem érdekel, az emberek haragjától sem tartok. Ha nekem fáj,fájjon másnak is, lehet szomorú, de ez van. Akartam szakítani, nem enged, és kissé dühít már ez az álszenteskedés a részéről...

Ha a családot válassza ezek után,azt is elfogadom, de akkor végre dönt valamit és megszúnik ez a lehetetlen helyzet.

2015. márc. 21. 05:35
 3/31 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés,de nem hiszem ,hogy neked kéne lépni.valószínüleg veled szakítaná meg a kapcsolatot.ha nem lépett ,jó eséllyel hitegetett csak.szemétség,ahogy házas emberrel kezdeni is.jobban jársz ha továbblépsz ,vagy ha beveszi a gyomrod akkor maradsz ebben a státuszban.mert ez a "mit szólnak mások",csak kifogás.
2015. márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Én pont ilyen helyzetben voltam. Nem akart múlni a szerelmünk, megbeszéltük, hogy mivel ő nem tud eljönni a gyerekei miatt, ha elmúlik a szerelmünk elbúcsúzunk. Így is lett. Két évig tartott. Eleinte nem tudtam, hogy családos, függetlennek adta ki magát. Élni sem tudtam nélküle. De amikor vége lett, nagyon megkönnyebbültem. Azóta sem találkoztunk, szerencsére. Én is gondolkodtam ezen, hogy felnyomom a feleségnél, de szegény nő életét miért tegyem tönkre, nem tehet semmiről. A férjének nem elég egy nő, ez az igazság.
2015. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%

Undorító egy nőszemély vagy, gondolom mindent elfogsz követni, hogy szétrombold a házasságot.

Megkockáztatom, hogy te mászol rá a férjre úgy, hogy nem is nagyon akarta a dolgot.

Ja, persze, szeret...

Az, ez csakis bátorság kérdése, nem gerincé.

2015. márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, megnyugtatlak,nem én másztam rá, és tévedsz, ő nagyon is akarta-akarja. Az undorító te vagy, a stílusoddal.

A többieknek köszönöm!

2015. márc. 21. 06:20
 7/31 A kérdező kommentje:
4-es, mi is lassan két éve vagyunk együtt, a gyerekek már szinte felnőttek.A szerelem nem múlik, jobban imádjuk egymást mit az elején. Hihetetlen, de van ilyen.
2015. márc. 21. 06:21
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tenném meg,ha annyira kellenél neki,már veled lenne.
2015. márc. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Megteheted, de akkor téged is ott fog hagyni! Ha valóban szeretne, akkor már régen elvált volna!

Jobban fogod érezni magadat, ha botrányt csinálsz?

2015. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam, tudhatnád, hogy nem érdekel, hogy esetleg ott fog hagyni. Elfogadom, ez benne van a pakliban. Így ebben a formában úgysem bírom sokáig, így nem mehet a végtelenségig.

És igen, jobban fogom magam érezni!

2015. márc. 21. 07:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!