Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én csinálok bolhából elefántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok bolhából elefántot, vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A férjem idén lesz 40 éves, és hajbeültetést szeretne csináltatni magának. Először azt hittem, hogy viccel, de komoly az elhatározása, már túl van az első konzultáción. Sikerült jól összevesznünk, az érveink a következők:


Övé:

- nagyon régi vágya ez

- zavarja, hogy kopaszodik (fejtetőn)

- úgy érzi, hogy megérdemli ezt az "ajándékot" a 40. születésnapjára.


Enyém:

- ha nem tudja elfogadni magát így, ahogy van, szerintem ezen a hajbeültetés sem fog segíteni (egyébként nincs baj az önbizalmával, legalábis eddig azt hittem).

- nekem így jó, ahogy van

- kb. 700.000 Ft az ára (én ennyire becsülöm, bár nem hajlandó elárulni a tényleges költséget). Ezt a pénzt másra is költhetnénk. Nem vagyunk szegények, de gazdagok sem. Megéreznénk ennek az összegnek a hiányát.

- szerintem ciki ez az egész

- ha elítési azokat a nőket, akik műcicit csináltatnak, akkor ezt miért nem?



2015. márc. 30. 17:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Bolhából elefánt, jól írtad. Vajon ha ő nem támogatna egy régi vágyadban azt is ilyen könnyen kezelnéd?
2015. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Legyél megértő, mert őt zavarja. Nem szerencsés, hogy ellene fordulsz ezért. Ha zavarja, zavart lesz a munkahelyén is, csökken az önbizalma, minden szempontból rossz az egy férfinek, otthonra is kihatna, a gyerekek is megérzenék. Gondolom van keresete, nem a számlákra és ennivalókra valóból venne, és bár biztos, hogy "másra is költhetnétek", egy kicsit kesernyés lenne neki az a "más".
2015. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Ha megteheti, hogy rákölti a pénzt, akkor miért ne tenné, ha ettől boldogabb lesz?


Fordítsuk meg a dolgot. Te mondjuk nőként teszem azt, elkezdesz ráncosodni. Veszel ilyen-olyan kencéket - ne mondd hogy nem, mert 50 felett mániákusan vásárolják ezeket. Ha már havi 5.000-et ráköltesz, ami minimális összeg, 10 év alatt akkor is elvertél ugyanannyit, mint a férjed a beültetésre. Te hogy éreznéd magad, ha nem lennél elégedett azzal, amikor tükörbe nézel, és úgy hiszed, hogy tudnál ezen változtatni egy egyszerű módszerrel, ami nem ártalmas, nem veszélyes, nem kockázatos, és a férjed azt mondaná felesleges, vegyetek inkább egy autót a pénzből, ki nem szarja le az önbizalmadat, az önértékelésedet, a saját külsődet? Na ugye, hogy nem esne túl jól...?


A műmellhez, amit x évente karban kell tartani, marha egészségtelen és természetellenes ezt nem hasonlítanám. A hajbeültetés egy természetes eljárás, semmi mű nem kerül ennek során a szervezetbe, nem plasztikai műtét.

2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
te meg vesd be h neked is régi vágyad az h "F" es legyen a melled és jövőre te meg szilikon ciciket akarsz a szülinapodra mert megérdemled !
2015. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
Na most azért 700 ezer forint nem kis összeg,amit csak úgy az ember odadob valamiért. Még ha valami súlyos testi hibája lenne,ami ténylegesen negatívan befolyásolja a mindennapjait,akkor okés lenne. Elhiszem és meg is értem,hogy zavarja,de könyörgöm,akkor is. Egy nőnél gáz lenne,de egy férfinél szerintem senki nem ütődik meg rajta,főleg ebben a korban. Talán ha van gyereketek,akkor az ő boldogságáért érdemesebb lenne letenni ezt a pénzt.
2015. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha elő tudja keríteni rá a kellő összeget, és fordított esetben ő sem verné ki a balhét egy költségesebb ajándékon, akkor igenis, te túlzod el.

Nő vagy, neked biztosan nem kell magyarázni milyen az, amikor a sok csinos, kiöltözött "vetélytárs" mellett szakadt, ciki göncben kell megjelenned. Na ő most kb. ugyanígy érzi magát. Nekem az egész napom el tudja rontani ha egy tincsem rosszul áll, ebbe belegondolni sem mernék...

Csak azért mert férfi, nem kell rögtön lehurrogni ha gondja van a külsejével. Gondolom ha te kopaszodnál, meg sem állnál az első orvosig. Neki miért kellene elfogadnia? Mi köze ennek a műmellhez? Teljesen más dolog.

2015. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megértőbbnek kéne lenned. Igazából a "nekem jó így ahogy van", "szerintem ciki ez az egész" nem érvek, csak a te véleményed. Önálló ember, önálló döntésekkel, nem kell ennyire rátelepedned, nyilván nem csak neked akar megfelelni, hanem elsősorban magának, és nem értem, miért akarod ebben megakadályozni. Igazából itt a pénz az egyetlen érthető indok, nem tudom, mit jelent konkréten hogy megéreznétek a hiányát. Ha utána fél évig csak száraz kenyéren élhetnétek, akkor nyilván nem egy jó ötlet.
2015. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg igazad van.Nem olyan világot élünk,hogy hopp 700ezret kicsengetni,mikor vannak ennél fontosabb dolgok is.Azt írod megéreznétek.Igen,sosem tudni mikor mi ütbe legyen tartalék.kopasz nagy ügy.Ma az a divat:)Én biztos leordibálnám a maradék haját is.A szülinap ugyan olyan nap mint a többi.kicsit drága ajándék magának a mai világba.Gondolom sok mindenről lemondasz jussatok egyről a kettőre,és ott a gyerek is.Én megértelek és igazat adok.Több nap mint kolbász
2015. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
8-as jó hogy nem írod, hogy fejezze le a férjét, nem lesz több gond vele
2015. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igaza van a férjednek, ha már régóta ez a vágya, akkor tényleg megérdemli a 40. születésnapjára.
2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!