Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vonsz le abból, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vonsz le abból, ha egy párról tudod hogy a feleség nem eszik a férje tányérjáról, nem iszik a férj poharából és nem használná az evôeszközt, amivel evett?

Figyelt kérdés
A férj panaszolta ezt el:(

2015. ápr. 5. 16:42
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
36%
Ém a szeretőmmel is eszem egy tányérból, és a pohár sem okoz problémát :) lehet hogy neki is finnyás a felesége, azért keresgél máshol? :D :D
2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
26%
Úr Isten, és még kérdezgetik miért van ennyi válás, meg miért halnak ki az emberek fiatalon, meg mitől tiszta allergia a fél emberiség...nyakig hipóban ülne itt a 80%, nem is csoda...
2015. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
63%

Te ki vagy a történetben? A szerető vagy leendő szerető, akinek a férj sajnáltatja magát?


Amúgy én annyit vonok le belőle, hogy

1, a feleség finnyás

2, a férj olyanokat panaszol el másoknak, amihez nincs semmi közük

2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Én azt vonnám le belőle, hogy a feleség így szokta meg és neki ez így természetes és ezt tiszteletben tartanám, sőt igazából hidegen hagyna annak ellenére, hogy simán eszek a párom tányérjáról, villájával, iszok a poharából. Van egy nagy 7 decis bögrénk abból szoktunk este összebújva teázni vagy forralt borozni télen a takaró alatt és nagyon szeretjük ennek a hangulatát, de nem mindenki szereti ezt. Ebből semmi következtetést nem vonok le a kapcsolat minőségét illetően.
2015. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok finnyás, semmi bajom a bacikkal, de én sem szeretem ezt. Csupán azért, mert "Joey nem ad a kajájából". Azt eszik mindenki, amit rendel. Ha szeretne azt enni, amit én, rendeljen magának.


Engem az sem zavar, ha van egy nagy tál csipsz, és húszan eszünk belőle nyálas kézzel. De ha kiszedek magamnak tányérra, az az enyém. És mindig a kunyerálás jut róla eszembe, volt olyan ismerősöm, aki ha kaját látott a kezembe, tátott szájjal odaállt, hogy adjak neki. A kunyizás egy undorító, disznó dolog.

2015. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
79%
Valahogy mi sem eszünk egymás után a férjemmel,de rengeteget csokolozunk,és hála égnek más testnedvet is cserélünk elég gyakran.Vendéglátóipari fosulira jártam,étteremben valóban nem nyulkalunk másik tanyerjaba,szerelem ide,szerelem oda.Nálunk is evidens a sajat törölköző,fogkefe,a gyerek is ezt látja.
2015. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
86%
Én se eszek vagy iszok senki után soha. Ez van.
2015. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
A saját fogkefe természetes. Basszus, már olyat is belekevertek, amirôl nem is írtam:S A házaspár német, én is kint élek az én párommal, rengeteget járunk étterembe és mindig csenek a palim tányérjáról és ô is az enyémrôl, sôt van hogy nem tudom megenni, olyan nagy adagot kapok, olyankor is pl a páromnak adom. És az összes német is így tesz körülöttünk ;) Én anno azt hittem, kutyát nem lehet behozni étterembe, ezzel szemben itt sok helyen a kutyát is beengedik. Itt az étterembe járásnak más kultúrája van mint otthon, egyébként meg nem kisestélyis bankettet kell elképzelni. Leegyszerûsítem, beszéljünk a mekirôl. A mekiben sem ajánljátok fel a SZERELMETEKNEK, hogy nyalhat a fagyitokból, vagy ihat a kólátokból, vagy ehet a nuggetsetekbôl??
2015. ápr. 6. 09:39
 39/48 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért a fagyimat ne nyalogassa össze 😊 Nyaljon mást m,ha már annyira nyalhatnekja támad... A kajambol egyen,de csak ha atszedi a saját tányérjára.
2015. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
72%
Nem a mekiben se nyalja az én fagyimat, eszi az én etelemet. Otthon se. Soha, sehol nem volt nálunk szokás. Mindenkinek meg van saját evőeszköze, étele, nem kell a másikat használni. Ha neked ez nem tetszik, akkor nem így csinálod, de hal istennek ezt mindenki mg dönti el
2015. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!