Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vonsz le abból, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vonsz le abból, ha egy párról tudod hogy a feleség nem eszik a férje tányérjáról, nem iszik a férj poharából és nem használná az evôeszközt, amivel evett?

Figyelt kérdés
A férj panaszolta ezt el:(

2015. ápr. 5. 16:42
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Ja, hál'istennek. De ennek a pasinak hiányzik ez a fajta közvetlen viselkedés és kapcsolat a feleséggel és én meg tudom érteni :( A nô egy jégcsap. Érik a válás:(
2015. ápr. 6. 11:14
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ez önmagában nem árul el sok mindent egy házasságról. Ha a férjnek ez akkora probléma, akkor próbálja meg megbeszélni ezt a feleséggel. Nem hiszem, hogy lenne értelme, de mindegy. Mindenkinek vannak rigolyái, ettől függetlenül még lehet boldog egy kapcsolat és nem jelenti azt, hogy gond lenne.

Én még a mekiben se csinálnám ezt, a páromnak is meg volt a lehetősége, hogy azt rendeljen amit akart, akkor ne az enyémet akarja már megenni. Az úgy oké, hogy pl. otthon vagyunk és ételt rendelünk, ő ezt, én azt és ezeket elfelezzük. Így megkóstolhatjuk mit eszik a másik, de az nem tetszene ha kunyerálna. Étteremben meg főleg, vannak alapvető illemszabályok, amiket be kell tartani. A parlamentben se úgy köszönnek egymásnak az emberek, hogy "Csá f**szfej!"

Haveri körökben lehet elmegy, de vannak helyek, amik megkövetelnek egy bizonyos fajta viselkedést. Az éttermi étkezés is ilyen. Akinek ez gondot okoz, az ne menjen ilyen helyre.


De amúgy mekkora probléma már. :D

Elképzelem ahogy egy baráti beszélgetés során felmerül a téma:

- Szevasz Gézukám! Mi helyzet?

- Semmi, csak a Mari nem hajlandó utánam enni, még a villámat se képes használni.

- Ez szörnyű! Váláson gondolkoztál már?


Egyáltalán kinek jut eszébe ilyesmin fennakadni? Vagy velem van a probléma és túl jól alkalmazkodom a páromhoz?

Ez önmagában nem probléma szerintem, más, súlyosabb bajok vannak a háttérben, azokat kéne orvosolni.

2015. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem akkor minek vette el a nőt ha ez ennyire kardinális kérdés és a kapcsolat fokmérője a férjnél, hogy a felesége a nyálas villáját szopogassa. Gondolom a házasság elott is ilyen volt, szoval valoszinu nem ez a legnagyobb gond a kapcsolatukban, ha válni akarnak.
2015. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Látom, már alig várod, hogy rávethesd magad erre a férfira :D

Azért arra vigyázz, hogy ez a nős férfiaknál sztenderd módszer, hogy valamivel sajnáltatják magukat, ami lehet, hogy nem is igaz.

2015. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Mit érdekel téged ennyire? Mi lenne, ha a saját dolgoddal foglalkoznál. Ha panaszkodik, jelentsd ki neki egyszerűen, hogy váljon el, és hogy te szívesen ennél a villájával, meg mást is szívesen a szádba vennél.


Ez csak egy ürügy számodra, hogy nekik rossz a házasságuk, mivel nincs más gond.

Amúgy meg egyszerűbb lenne, ha nem nős férfiak után szaladgálnál.

2015. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez váló ok, akkor a férfi elmebeteg. A nő jobban is jár, ha megszabadul tőle. Az is zavarja, hogy nem a nő törli ki az ő xaros s..get?
2015. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
42-es Maximálisan egyetértek veled.8 éve vagyunk házasok,5 éves a kislányunk,de mi seem nyalogatjuk egymás villáját.Nagyon szeretjük egymást kedves kérdező,de valahogy (ilyen téren)a számat intimebbnek tartom,mint bármely testrészem.Ha ezért válni akarnak,ott nem ez a gond,hanem egy sokkal de sokkal mélyebbről jövő probléma gyokerezhet,talán most nőtte ki magát a valós baj.
2015. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
nyalogasd meg te a villáját hátha attól boldog lesz :)
2015. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!