Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy vettétek/vennétek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek/vennétek fel a férjetek nevét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 18:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Júliusban lesz az esküvőnk. Nem veszem fel a nevét, mert megegyezik a vezetéknevünk. Hülyén hangzana, hogy K...né K... Gabriella...
2015. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
42%
A vezetéknevét vettem át, ahogy a szokás tartja, a lánykori nevemet elhagytam. Hopp Júlia egyszerűen.
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%
Ezen a nyaron hazasodunk mi is ... Én vagy teljesen szeretném felvenni a vezetéknevét ,vagy pedig kötőjelesen az enyémmel .
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
májusban lesz az esküvőnk: xné x.y leszek :)
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Még nem tudom. Lehet, hogy nem, és lehet, hogy kötőjelesen. 30 éves vagyok, és nincs kedvem másik néven élni az életemet. Nem emlékszem, hogy valaha is megfordult volna a fejemben a névváltoztatás bármilyen okból.
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%
Az ő vezetékneve lett az én vezetéknevem.
2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%

Jövőre lesz az esküvőnk, szóval aktuális.

Pl: Férfi: Nagy Róbert, Én: Kis Petra


- Nagy Petra, biztos nem lennék, mert én nem vagyok Nagy, van nekem saját vezetéknevem, köszönöm szépen. :)

- Nagy-Kis Petra, nekem ez is furcsa, illetve nem minden vezetéknév passzol így össze.


Ezekkel a változatokkal a fő gond, hogy nem látszik, hogy férjnél vagyok!


- Nagy Róbertné, ennél nagyon is látszik, hogy férjezett vagyok, de hol vagyok én???


Ezért lesz a nevem Nagyné Kis Petra.

2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Ott vagy! né! :)
2015. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
vagyis nő!
2015. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most nem igazán értem, de biztos le vagyok már fáradva. :)
2015. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!