Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helytelen viselkedés az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen viselkedés az ha házastársadat súlyosabb hazugságon kapod, hogy nem nyitsz felé, nem szólsz hozzá?

Figyelt kérdés

Tele vagyok megalázottsággal, haraggal.

A másik fél furcsán viselkedett mikor kérdeztem valamit, tiszteletlenül, indulatosan beszélt velem... majd kiderült az igazság amire azt mondta semmi közöm hozzá.

Úgy döntöttem elgondolkodom szeretnék e ilyen házastárssal maradni, túl elhamarkodottan sem szeretnék dönteni.

Ma reggel próbált köszönni miután hazaértem a munkából, de nem fogadtam a köszönését.


2015. ápr. 12. 08:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Soha tobbe nem kivansz hozzaszolni? Valni fogtok? Mert ha igy van, akkor ok, de ha nem, akkor teljesen felesleges amit csinalsz! Az elet rovid ahhoz, hogy duzzogj benne. Egyszer ugyis kibekultok, minek huzni, halasztani? MAs modja is van annak, hogy kifejtsd a duhodet, pl.: elmondod!
2015. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

6-os, te honnan tudod, ki a nő?


A hazugság nem fér bele semmiféle párkapcsolatba, a "súlyos" hazugság annyira se, - az se, hogy "semmi közöd".

Szóval nem az indulatodra hallgatva, - de hát nagyon eltérnek az elképzeléseitek a párkapcsolatról.

Várd ki, amíg ezt higgadtan ki tudod fejteni, aztán fejtsd ki.

2015. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát ebből a kérdésből egyértelmű, hogy nő tette fel....
2015. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%
Én férfi vagyok, de 10 éve én is hasonlóan éreztem magam, csak tán nem így fejeztem ki... de amúgy mindegy is szerintem.
2015. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%
Milyen gáz már, hogy aki azt mondja a hazugság bűn az le van pontozva. A többieknek biztos még soha nem volt egy komolyabb kapcsolata sem. Azok gondolkoznak így. Éretlen nyomik.
2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja! XD
2015. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
:D Kiírtad a választ és már 0 xD Ez jár nekünk, csak merj őszinte lenni :D :D :D
2015. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én a Kérdezőnek írok, ha segít neki, már jó.
2015. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sajnos sokadik hazugságról van szó, úgy érzem képtelen vagyok már bízni benne, a döntést nehezíti, hogy van két gyermek.

Jól tudom, hogy mások már rég léptek volna, de én idáig mindig a család összetartását tartottam szem előtt, mégha mindez megalkuvásokkal is járt.

Volt itt már mindenféle hazugság; egyértelműen kiderült társkeresőzés, eltitkolt tartozás, aztán pedig a folytonos kerülése a bejelentett munkahelynek, hiába adódott kedvező álláslehetőség ő inkább vállalt alkalmi munkákat úgy, hogy a maga ura legyen, neki ne dirigáljon főnök.

Konfliktuskezelésére jellemző a nyilvánvaló hazugságon kapásnál, hogy tagad a végtelenségig és mindemellett megaláz, h@lyének kezel. Most még azt is megkaptam miután lebukott, hogy semmi közöm nincs a dologhoz... csak annyi történt, hogy két hétig nem ment dolgozni, itthon pedig folyamatosan becsapott.

2015. ápr. 12. 16:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó, hogy te a családot tartod szem előtt, de hát ő ebből már kilépett.
2015. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!