Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én lennék a hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a hisztis hárpia? Megemlítettem a férjemnek, hogy újabban az előző kapcsolatából született gyermekei mindennél és mindenkinél fontosabbak neki.

Figyelt kérdés

A férjemnek 2 gyermeke van az előző házasságából, 11 és 13 éves lányok. A volt feleségének lett egy komoly kapcsolata, amit a férjem elég nehezen viselt (a gyerekek apának szólítják az anyjuk párját). A férjem erre úgy reagált, hogy a gyerekek minden szavára ugrik (hozz el innen, vigyél el oda, vegyél meg ezt-azt stb.). Az utóbbi 5 hónap csak róluk szól, a férjem senki mással nem törődik rajtuk kívül. Én voltam az, aki a hétvégén felvetettem, hogy most már nem mehet így tovább a dolog, mire én lettem minden rossznak elmondva.

Meddig kellene ezt így elviselnünk? Hogyan térítsem észhez a férjemet?


2015. ápr. 28. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező ezt írta: "sőt a gyermekeinknek is még őt mentegettem, hogy apa most nagyon sokat dolgozik és hasonlók"


Tehát vannak közös gyerekek is. Azokat is elhanyagolja az előző házasságból születettek miatt. Azok miért nem olyan fontosak?


Én úgy gondolom, hogy valóban a gyerek az első, de azért be kell tartani egy egészséges mértéket. Ha a férj anyukája kórházban van, akkor igenis fontosabb meglátogatni, mint karkötőt venni a kislánynak, csak azért mert az füttyentett egyet. Szintén fontosabb bejárni rendesen a munkahelyre, mint a kölyköket furikázni. Ha ezeket nem teszi meg nekik, még nem lesz rossz apa. A gyereknek is meg kell tanulnia, hogy vannak az életben kötelességek, kötelezettségek és van fontossági sorrend. Nem kell elhanyagolni őket, hanem egy egészséges kapcsolatot kell kialakítani velük. Nem azt kell megmutatni nekik, hogy hülyét csinálhatnak belőle, hanem azt, hogy biztonságot nyújt, ha szükségük van rá, akkor mindig mellettük fog állni, mindig számíthatnak rá.

2015. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!