Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A munkanélküliség tönkretehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkanélküliség tönkretehet mindent?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, ha egy fiatal, érettségivel rendelkező, több idegennyelvet (3) beszélő fiatal nőt takarítani sem vesznek fel sehová hónapokon keresztül?


Mennyire teheti ez tönkre a kapcsolatot?


2015. ápr. 30. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tart otthon magánórákat? Nyelvet mindenki tanul, hirdesse meg magát és tanítson! 2000.-es órabérért simán el tudja magát adni és ha már van néhány tanítványa,a jó reklám terjed is! Nem kell feltétlenül másokra támaszkodni és bízni a jó szerencsében, hogy valaki felveszi. Cselekedhet maga is. Emellett vállalhat fordításokat, tolmácsolást, száz meg egy helyre kellhet. Szerintem szimplán csak béna, ha 3 nyelvet nem tud eladni manapság. Talpraesettebbnek kell lenni!
2015. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és ha takarítani jelentkezel akkor is beleírod a három nyelvet?
2015. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

csak olyan kapcsolatot tehet tönkre ahol elvárás az hogy a ásik fél pénzt hozzon haza, ellenkező esetben kidobják az illetőt.


(ismerek srácot aki ezért dobta a párját, mert mindig akalmi munkái voltak, plusz még irígykedett is rá, hogy azokból viszont jól keres(ügyvéd mellett asszisztens fél évig, stb)és ismerek srácot aki nem a szerelmét vette el, csak azért mert egy belé szerelmes mási nő aki nem is egy szépség ugyan, de stabilan és sokat keres és ismerek srácot aki meg azért lépett le, mert rájött hogy nem fogja őt pénzelni a párja, stb)

2015. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Recepció...

Nem a pénztelenség nem teszi tönkre a kapcsolatot. A lehetőség kevesebb a szórakozásra, de életre való pár feltalálja magát...

2015. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

3 anyanyelvi szinte beszélő idegen nyelvvel nem talál munkát...én ezt képtelen vagyok elhinni!

Ha mást nem,adjon magánórákat!

2015. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mész tovább tanulni? Én nem ragadnék le érettséginél, főleg ha ilyen jó nyelvérzéked van. Egyetemen ráadásul gyakornokként sokkal több lehetőséged van elhelyezkedni és ha látják benned a tehetséget, fel is vehetnek.
2015. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!