Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szemétség a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a részemről?

Figyelt kérdés

Haza készülök néhány napra, mert már egy éve nem láttam a családom, valamint néhány orvosi vizsgálat és ügyintézés is esedékes. Megbeszéltük a vőlegényemmel, hogy ő itthon marad, mert nem lenne időm vele is foglalkozni, plussz nem akarok majd´ 60 ezret kifizetni az útra, akkor inkább kirándulhatnánk nyáron. (egyenlőre csak nekem van keresetem, ő jövő hónap végez a suliban, aztán megy munkát keresni)

Mindenáron jönni akar, mert hogy gonosz vagyok, ha itthagyom egyedül.


Tényleg az lennék?


(Külföldön élünk, otthon az ő anyanyelvén beszélünk, ő az enyémet nem beszéli)


2015. máj. 4. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

fél talán egy pár napi egyedül?

ha nincs pénz, akkor marad és kész

2015. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Hozzám már nem kellene visszajönnöd!
2015. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Úgy viselkedik, mintha ki akarna sajátítani, vagy állandó ellenőrzés alatt tartani. Ez nagyon rossz ómen egy kapcsolatra.
2015. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha menni akar akkor szerintem menjetek egyutt. Lehet kozelebb akar kerulni a Te csaladodhoz es ha nem is erti a nyelvet azert csak latja a rokonaidat es csak erzekeli az egesz mindent ami korulotte van. Lehet ez is feler egy kirandulassal. Ugyintezesekre is elkiserhet, addig is nezelodne. Ha szeretne menni akkor szerintem egyutt menjetek.
2015. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Én megérteném az érveidet.


Persze ha veled akarnék menni, azt nem azért, mert gonosz vagy, ha nem viszel, hanem kíváncsi lennék az otthonodra, családodra, stb. - de nem zsarolnálak érzelmileg, csak érvelnék. A pénzhiány viszont elég erős érv az otthonmaradás mellett.

2015. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kedveli a kishúgomat, és bár leginkább csak rajtam keresztül tudnak beszélni az(angol lenne a közös nyelv, de a húgom eléggé töri), valahogy elvannak.
2015. máj. 4. 22:05
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Mas penzen konnyu utazgatni.

Ha fizeti a reszet, akkor menjen.

2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem kisgyerek, ki kell bírnia. Ha a Te pénzed, Te családod, Te országod és megvan az okod rá, hogy egyedül menj s egyedül akarsz menni, akkor menj egyedül...

Lehet, hogy megmondanám, hogy OK, de akkor nyaralásra egyedül megyek, mert annyi pénz lesz rá...

2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem szemétség.
2015. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

"Hozzám már nem kellene visszajönnöd!"


És miből fizetnéd a rezsit, kaját, ha nincs kereseted? :D

2015. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!