Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tettetek amikor megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek amikor megcsalást sejtettetek?

Figyelt kérdés

Együttélés, jó kapcsolat, szereteten alapul DE! A barátom táskájában találtam 2 óvszert, rá pár napra eltüntek...

Igaz h utóbbi időben sok gonddal el voltam foglalva, de ez mégis csak durva!

Mit gondoljak? Értékeljem át az egész kapcsolatot? Gondoljam azt h ez lelkileg nem megbocsájtható és hogy lesz ezután a bizalom?


Vagy vegyem úgy h szeret, csak akkor szexhiánya volt és ha ő így akkor én is ismerkedhetek pasikkal...szép a komoly kapcsolat de megcsalás titokban belefér.


Sok jó tulajdonsága van, más pasik is lehet h ezt csinálják...akkor meg hiába cserélem le egy kevesebb jó tulajdonságú srácra.


2015. máj. 7. 00:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
32%

én párom volt hogy felvételizni ment egy fősulira másik városba óvszerrel az öltönyzsebben...

én igazgattam az öltönyét, tettem vettem, nem szóltam semmit.


hanem egy veszekedés alkalmával amikor én voltam szerinte a sz *r szépen a képébe vágtam hogy viszont nem én megyek felvételizni óvszerrel...nagy csend lett


(pont azért nem szóltam róla, mert úgy sem magyarázná meg még ebből is kihozná hogy féltékenykedem, ahogy látszik is, hogy nem mondott rá semmit, magyarán nem ére el semmit azzal, hogy szóba hozom)

2015. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%
*igazából szakítás után mondta el nekem a testvére a való dolgokat róla..
2015. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%

"pont azért nem szóltam róla, mert úgy sem magyarázná meg még ebből is kihozná hogy féltékenykedem, ahogy látszik is, hogy nem mondott rá semmit, magyarán nem ére el semmit azzal, hogy szóba hozom"


22es válaszolónak: sosem értettem, ezt a nem merem szóba hozni dolgot. Ha találok egy óvszert a páromnál az öltönyében, minimum rákérdezek. Persze normális hangon, mert elviekben lehetne még rá akár valós magyarázat is... pl. öltönyt nem tisztíttatunk hetente, tehát akár az előttről is származhatna, hogy velem összejött volna.

De. Azt neki is meg kell értenie, hogy rákérdezel. Persze nem veszekedve.... és meghallgatod a válaszát.

2015. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
52%
Ne becsüld le magad semmiképp!Most azért érzed így,mert úgy gondolod,hogy más férfi is ilyen,elkönyvelted,hogy a következő is ilyen lesz.Hidd el nem!Több a normális férfi.Ő még csak egy pasi.Ha érted a különbséget.Nem írtad,vagy nem figyeltem a korotokat,de biztosan fiatalok vagytok.Rengeteg lehetősèged van még.Nyíltan kérdezz rá!Mondhatod azt is hogy leverted véletlenül a táskát,minden kiborult,és akkor találtad az óvszert.Megint más,ha egy kis zsebben volt eldugva.Akkor nyilván kutattál,eleve nem bízol benne.Úgy viszont semmi értelme.Van az az idézet:"ha úgy érzed,hogy átvágnak,akkor valószínűleg tényleg átvágnak!"
2015. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó válaszolónál hogy ha ùgy érzed átvágnak az úgy is van...ezzel egyetértek. Szerintem az esetek 99%-ában az óvszer azért van hogy használják. Nekem is azt mondta az exem hogy találta...hazudott.
2015. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

23 azért nem hoztam szóba mert simán ki lehet magyarázni, nem bizonyítú erejű egy óvszer.

szóval csak egy zsákutcás veszekedés lenne csak, értelem nélkül.

2015. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hahaha, Kérdező, amikor anno esemény utáni tablettát találtam a zasszonynál, egyszerűen megkérdeztem, hogy minek hurcolássza magával azt a több éve lejárt szavatosságú xart - tényleg az volt -... és ennyiben hagytam a dolgot.

Évek múltán került szóba, hogy hogy beleraktam akkor az ideget a következő hetekre... és hát ja, előtte volt valakivel... utána már nem:))).. (...és jót röhögtünk a dolgon)

2015. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
29%

Pár vagy férj?

Barát vagy férj?

nAGYON NEM MINDEGY...

És az sem, hogy itt kérsz segitséget, ahelyett, hogy vele beszélnd meg.

Ha ott tartanék, hogy itt idegenekkel beszélem meg és nema férjemmel, akkor ott már alapból gáz van.

Kérdezz rá, ha bevallja, akkor csáó, ha nem és hazudik, akkor is csáó:) Ha értelmes magyarázata van és el is hiszed, kétségek nélkl akkor folyt köv.

TE dönttd el!

2015. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a 24-es válaszomat,megindokolná miért???
2015. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Költőnő? ***** válasza:
14%
engem is érdekelne, h ha vki normális kapcsolatban van (előtte volt részem nem normálisban is jócskán, köszönöm van viszonyítási alapom) miért kell lepontozni ....
2015. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!